Puszka uniwersalna do dociepleń z tubusem nośnym oraz otwieranym wiekiem kopos kuz-voi_kb
puszka uniwersalna do dociepleń z tubusem nośnym oraz otwieranym wiekiem kopos kuz-voi_kb, producent: kopos
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: KUZ-VOI_KB
Kod kreskowy: 8595568923691
Opis
Puszka uniwersalna do dociepleń z tubusem nośnym oraz otwieranym wiekiem kopos kuz-VOI_KB
Najważniejsze cechy – kopos kuz-VOI_KB
- Trwałość: wykonana z najwyższej jakości materiałów, odporna na uszkodzenia.
- Wszechstronność: idealna do różnorodnych systemów dociepleń.
- Łatwość montażu: szybka i intuicyjna instalacja.
- Kompatybilność: pasuje do szerokiej gamy urządzeń.
- Bezpieczeństwo: zwiększa stabilność montowanych elementów.
- Estetyka: dyskretny design pasujący do różnych fasad.
- Oszczędność czasu: ułatwia i przyspiesza proces ocieplania.
- Redukcja mostków cieplnych: zapewnia lepszą izolację budynku.
Specyfikacja techniczna – kopos kuz-VOI_KB
| Waga | 0,8734 kg |
| Materiał | Tubus - pp, puszka - pc - abs |
| Materiał bezołowiowy | Tak |
| Samogasnący | 30 s |
| Napięcie znamionowe | <= 500 v |
| Prąd znamionowy | <= 16 a |
| Odporność na temperaturę | -25 - 60 °c |
| Test rozżarzonej pętli | 850 °c |
| Materiał bezhalogenowy | |
| Stopień zabezpieczenia ip 30 - 44 | |
| Szerokość | 156 mm |
| Wysokość | 196 mm |
| Głębokość | 273 mm |
| Klasa reakcji na ogień podłoża | A1 - f |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.