Puszka elektroinstalacyjne wielokrotna do systemów docieplających kopos kez-3_kb
puszka elektroinstalacyjne wielokrotna do systemów docieplających kopos kez-3_kb, producent: kopos
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: KEZ-3_KB
Kod kreskowy: 8595568910561
Opis
Puszka elektroinstalacyjne wielokrotna do systemów docieplających kopos kez-3_KB
Najważniejsze cechy – kopos kez-3_KB
- Odporność na warunki atmosferyczne: przystosowana do pracy w trudnych warunkach.
- Uniwersalność: pasuje do różnych systemów docieplających.
- Trwałość: wykonana z wysokiej jakości materiałów.
- Łatwość montażu: intuicyjna instalacja.
- Izolacja termiczna: zwiększa efektywność energetyczną budynków.
- Estetyczny wygląd: dyskretna integracja z elewacją.
- Elastyczność zastosowań: świetnie sprawdza się w różnych typach budynków.
- Redukcja mostków termicznych: efektywnie wspomaga izolację cieplną.
Specyfikacja techniczna – kopos kez-3_KB
| Waga | 0,4100 kg/szt. |
| Materiał | Pp |
| Materiał bezołowiowy | Tak |
| Samogasnący | 30 s |
| Napięcie znamionowe | <= 400 v |
| Prąd znamionowy | <= 16 a |
| Odporność na temperaturę | -25 - 60 °c |
| Test rozżarzonej pętli | 850 °c |
| Montaż | |
| Przy korzystaniu z zaślepki można zamontować 2 urządzenia, bez wtyczki, 3 urządzenia we wspólnej ramie. | |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Klasa reakcji na ogień podłoża | A1 - f |
| Odstępy przy łączeniu dwóch puszek | 71 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.