Puszka elektroinstalacyjne do systemów docieplających kopos kez_kb
puszka elektroinstalacyjne do systemów docieplających kopos kez_kb, producent: kopos
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: KEZ_KB
Kod kreskowy: 8595057698499
Opis
Puszka elektroinstalacyjne do systemów docieplających kopos KEZ_KB
Najważniejsze cechy – kopos KEZ_KB
- Odporność na warunki atmosferyczne: przystosowana do pracy w trudnych warunkach.
- Uniwersalność: pasuje do różnych systemów docieplających.
- Trwałość: wykonana z wysokiej jakości materiałów.
- Łatwość montażu: intuicyjna instalacja.
- Izolacja termiczna: zwiększa efektywność energetyczną budynków.
- Estetyczny wygląd: dyskretna integracja z elewacją.
- Elastyczność zastosowań: świetnie sprawdza się w różnych typach budynków.
- Redukcja mostków termicznych: efektywnie wspomaga izolację cieplną.
Specyfikacja techniczna – kopos KEZ_KB
| Waga | 0,2800 kg/szt. |
| Materiał | Pp |
| Materiał bezołowiowy | Tak |
| Samogasnący | 30 s |
| Napięcie znamionowe | <= 400 v |
| Prąd znamionowy | <= 16 a |
| Odporność na temperaturę | -25 - 60 °c |
| Test rozżarzonej pętli | 850 °c |
| Montaż | |
| Przed montażem konieczne jest przycięcie nośnika zawierającego zamkniętą izolację do wymaganej długości w zależności od grubości warstwy izolacyjnej. | |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Klasa reakcji na ogień podłoża | A1 - f |
| Umożliwia montaż podwójnego gniazda | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.