Puszka elektroinstalacyjna do izolacji końcowej kopos kefz80_kb
puszka elektroinstalacyjna do izolacji końcowej kopos kefz80_kb, producent: kopos
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: KEFZ 80_KB
Kod kreskowy: 8595568936288
Opis
Puszka elektroinstalacyjna do izolacji końcowej kopos KEFZ80_KB
Najważniejsze cechy – kopos KEFZ80_KB
- Trwała konstrukcja z wysokiej jakości materiału.
- Przeznaczona do izolacji końcowej, co zwiększa bezpieczeństwo.
- Prosta instalacja nawet w trudnych warunkach.
- Odpowiednia dla różnych typów instalacji elektrycznych.
- Kompatybilna z szeroką gamą akcesoriów elektroinstalacyjnych.
- Wytrzymała na różne temperatury i warunki atmosferyczne.
- Efektywna ochrona przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- Specjalne otwory montażowe dla jeszcze łatwiejszej instalacji.
Specyfikacja
| Waga | 0,0390 kg/szt. |
| Materiał | Pp |
| Materiał bezołowiowy | Tak |
| Samogasnący | 30 s |
| Napięcie znamionowe | <= 400 v |
| Prąd znamionowy | <= 16 a |
| Odporność na temperaturę | -25 - 60 °c |
| Test rozżarzonej pętli | 850 °c |
| Średnia | 73 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Klasa reakcji na ogień podłoża | A1 - f |
| Umożliwia montaż podwójnego gniazda | Tak |
| Klasa reakcji na ogień podłoża | A1 - f |
| Umożliwia montaż podwójnego gniazda | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.