Przetwornica volt polska sinuspro-800s 12v 500/800w
przetwornica volt polska sinuspro-800s 12v 500/800w, producent: volt polska
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 3SPS098012
Kod kreskowy: 5903760240219
Opis
Przetwornica volt polska sinuspro-800S 12V 500/800W
Najważniejsze cechy
- Automatyczny stabilizator napięcia sieciowego avr
- Ładowarka sieciowa do ładowania podłączonego akumulatora
- Przetwornica typu czysty sinus oparta na transformatorze toroidalnym
- Możliwość podłączenia paneli słonecznych
- Wbudowany transformator toroidalny kompensuje różną moc bierną odbiorników (można łączyć obciążenia pojemnościowe, indukcyjne oraz rezystancyjne), bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia m.in. Rozruch pomp, kompresorów, silników
- Przetwornica może działać w trybie ups, co zapewnia praktycznie bezprzerwową i bezproblemową pracę np. Dmuchaw, podajników, pomp, instalacji co, automatyki etc.
- Wyświetlacz lcd z najważniejszymi parametrami
- Solidna i kompaktowa obudowa
Specyfikacja techniczna
| Moc całkowita (chwilowa): | 800VA |
| Moc stała: | 500W |
| Napięcie akumulatora: | 12VDC |
| Zakres napięcia wejściowego (panel fotowoltaiczny): | 15VDC-50VDC |
| Max prąd ładowania: | 30A mppt |
| Zakres napięcia wejściowego (zasilanie sieciowe): | 140VAC-275VAC |
| Zakres napięcia wyjściowego (zasilanie sieciowe): | 190VAC-245VAC |
| Prąd ładowania z sieci: | 10A |
| Zakres napięcia wyjściowego (przetwornica): | 230V+-3% |
| Temperatura pracy: | 0-40°c |
| Waga: | 6,3kg |
| Wymiary: | 268x257x149mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.