Przetwornica volt polska sinus plus 1200 24v / 230v 600/1200w
przetwornica volt polska sinus plus 1200 24v / 230v 600/1200w, producent: volt polska
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 3SIR120024
Kod kreskowy: 5903760240165
Opis
Przetwornica volt polska sinus plus 1200 24V / 230V 600/1200W
Najważniejsze cechy
- Moc ciągła do 600W
- Moc impulsowa 1200W
- Napięcie wejściowe: 21 v - 31 v
- Napięcie wyjściowe: 220 v - 235 v
- Przebieg napięcia: czysty sinus
- Gniazdo usb
- Pilot
Przeznaczenie
- Kampery
- Lodówki, zamrażarki
- Klimatyzatory
- Urządzenia rtv np. Telewizory, konsole, głośniki etc.
- Oświetlenie led
- Automatyka domowa i urządzenia typu smart home
- Elektronarzędzia np. Wiertarki, szlifierki, kątówki etc.
- Urządzenia agd np. Pralki, mikrofalówki etc.
- Pompy co
Specyfikacja techniczna
| Moc całkowita (chwilowa): | 1200W |
| Moc stała: | 600W |
| Napięcie akumulatorów: | 24V |
| Napięcie wejściowe: | 21-31V |
| Napięcie wyjściowe: | 220-235V |
| Częstotliwość napięcia wyjściowego: | 50Hz(+-2Hz) |
| Sprawność przy pełnym obciążeniu: | 92% |
| Próg zadziałania zabezpieczenia podnapięciowego: | 20,4V(+-0,5V) |
| Temperatura pracy: | -10-40°c |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.