Przetwornica volt polska ips 1700/3400 12v
przetwornica volt polska ips 1700/3400 12v, producent: volt polska
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 3IPSN30012
Kod kreskowy: 5903293765586
Opis
Przetwornica volt polska ips 1700/3400 12V
Najważniejsze cechy
- Model: ips 3400N 12V
- Moc chwilowa: 3400W
- Moc ciągła: 1700W
- Napięcie akumulatora: 12V
- Postać fali: sinusoida modyfikowana
Przeznaczenie
Elektroniczna przetwornica napięcia ips n służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 v z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12 v lub 24 v. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej.
Specyfikacja techniczna
| Model | Ips 3400N 12V |
| Moc chwilowa | 3400W |
| Moc ciągła | 1700W |
| Napięcie akumulatora | 12V |
| Napięcie wejściowe | 10.5-15.5V |
| Napięcie wyjściowe | 225-235V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 hz (+- 2 hz) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | > 120% ips automatycznie się wyłączy |
| Prąd znamionowy | 300mA |
| Sprawność | 0.92 |
| Zabezpieczenie podnapięciowe | 10.7 v (+- 0.3 v) |
| Dopuszczalna temperatura | -10 - 40oC |
| Wymiary | 280*162*70mm |
| Waga | 2.2kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.