Przetwornica volt polska ips-1200 duo 12v 24v/230v 600x1200w
przetwornica volt polska ips-1200 duo 12v 24v/230v 600x1200w, producent: volt polska
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: 3IPS912249
Kod kreskowy: 5903111886950
Opis
Przetwornica volt polska ips-1200 duo 12V 24V/230V 600X1200W
Najważniejsze cechy
- Moc ciągła do 600W
- Moc impulsowa 1200W
- Napięcie wejściowe 12V i 24V
- Napięcie wyjściowe 230V/10 50Hz/0.5
- Przebieg napięcia sinus modyfikowany
Przeznaczenie
- Urządzenia rtv (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
- Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y)
- Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory)
- Małe agd (żelazko, toster, opiekacz, czajnik)
- Oświetlenie (led, halogeny, lamy ogrodowe, żarówki)
Specyfikacja techniczna
| Napięcie wejściowe | 12V i 24V |
| Prąd bez obciążenia | <420mA |
| Ostrzeżenie przed zbyt niskim napięciem | Tak |
| Wyłączenie przy niskim napięciu | Tak |
| Napięcie wyjściowe | 220-240V (kształt napięcia: prostokąt) |
| Częstotliwość | 50Hz±0.5 |
| Moc maksymalna (poniżej 1 sek) | 1200W |
| Moc przy ciągłym obciążeniu do 600 | 600W |
| Sprawność | >80% |
| Gniazdo usb | 5V 1A |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.