Przetwornica podnosząca napięcie do 55v atte asuc-100-550-of
przetwornica podnosząca napięcie do 55v atte asuc-100-550-of, producent: atte
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ASUC-100-550-OF
Kod kreskowy: 5902143690719
Opis
Przetwornica podnosząca napięcie do 55V atte asuc-100-550-of
Najważniejsze cechy
- Szeroki zakres napięcia zasilania
- Ustalone napięcie wyjściowe 55 vdc
- Niskie nagrzewanie urządzenia dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
- Duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
- Odporność na odwrotną polaryzację napięcia zasilania
Przeznaczenie
Asuc-100-550-of to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica dc/dc podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 55 vdc. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego poe 55VDC z napięcia 12 vdc lub 24 vdc pochodzącego z zasilacza buforowego. Wyższe napięcie pozwala skompensować spadki napięć dla odbiorników poe dużej mocy.
Konstrukcja of (open frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii abox, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
Specyfikacja
| Napięcie wyjściowe | 55VDC +/-2% |
| Moc wyjściowa | 120W @24V, 80W @12V |
| Sprawność | 93% @vin=12V, pout=80W |
| Napięcie zasilania | 10...30 vdc |
| Prąd jałowy przetwornicy | 27mA @12V |
| Sygnalizacja pracy | LED1 - obecność napięcia wyjściowego |
| Konstrukcja obudowy | Brak - moduł do zabudowy |
| Montaż | Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm |
| Temperatura pracy | -20...+40°c |
| Wymiary | 40 x 83 x 27 mm |
| Waga | 0,036kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.