Przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12v / 230v 2000w/4000w modyfikowana sinusoid invgc10
przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12v / 230v 2000w/4000w modyfikowana sinusoid invgc10, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INVGC10
Kod kreskowy:
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell pro 12V / 230V 2000W/4000W modyfikowana sinusoid INVGC10
Dane techniczne:
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INVGC10 |
| Producent | Green cell |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Moc użytkowa (ciągła) | 2000W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 4000W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.