Przetwornica napięcia inwerter green cell 24v / 230v 150w/300w modyfikowana sinusoida inv28
przetwornica napięcia inwerter green cell 24v / 230v 150w/300w modyfikowana sinusoida inv28, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV28
Kod kreskowy: 5907813966873
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 24V / 230V 150W/300W modyfikowana sinusoida INV28
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INV28 |
| Producent | Green cell |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 24V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Moc użytkowa (ciągła) | 150W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 300W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.