Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 300w/600w modyfikowana sinusoida inv01de
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 300w/600w modyfikowana sinusoida inv01de, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV01DE
Kod kreskowy: 5902719422201
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 300W/600W modyfikowana sinusoida INV01DE
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV01DE |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 6 |
| Waga | 648g |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Sprawność | 0.85 |
| W zestawie | 1x kabel podłączeniowy do gniazda zapalniczki |
| Moc użytkowa (ciągła) | 300W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 600W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.