Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 3000w/6000w modyfikowana sinusoida inv12
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 3000w/6000w modyfikowana sinusoida inv12, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV12
Kod kreskowy: 5902719427916
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 3000W/6000W modyfikowana sinusoida INV12
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 2x gniazdo sieciowe, 1x port usb (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV12 |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 12,8cm x 18cm x 39,6cm |
| Waga | 6,7kg |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 220V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Aproksymowana sinusoida |
| Sprawność | 0.9 |
| W zestawie | 4x kabel podłączeniowy do klem akumulatora, 8x bezpiecznik |
| Moc użytkowa (ciągła) | 3000W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 6000W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.