Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 3000w/6000w czysta sinusoida inv15
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 3000w/6000w czysta sinusoida inv15, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV15
Kod kreskowy: 5903317224945
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 3000W/6000W czysta sinusoida INV15
Dane techniczne i specyfikacja:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 2x gniazdo sieciowe, 1x port usb (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV15 |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 220V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Sprawność | 0.9 |
| W zestawie | 2x kabel podłączeniowy do klem akumulatora, 8x bezpiecznik, instrukcja obsługi |
| Moc użytkowa (ciągła) | 3000W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 6000W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakami turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.