Przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 1500w/3000w modyfikowana sinusoida inv25
przetwornica napięcia inwerter green cell 12v / 230v 1500w/3000w modyfikowana sinusoida inv25, producent: green cell
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: INV25
Kod kreskowy: 5903317228417
Opis
Przetwornica napięcia inwerter green cell 12V / 230V 1500W/3000W modyfikowana sinusoida INV25
Dane techniczne:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV25 |
| Producent | Green cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wskaźnik | Diody led |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Napięcie wyjściowe | 230V ac |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Sprawność | 0.9 |
| W zestawie | 2x kabel podłączeniowy do klem akumulatora, 4x bezpiecznik |
| Moc użytkowa (ciągła) | 1500W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 3000W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem turbo cooling |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.