Klimatyzator pokojowy rotenso luve pro lep26xi (jednostka wewnętrzna)
klimatyzator pokojowy rotenso luve pro lep26xi (jednostka wewnętrzna), producent: rotenso
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: LEP26Xi
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator pokojowy rotenso luve pro LEP26Xi (jednostka wewnętrzna)
Najważniejsze cechy:
Klimatyzator ścienny rotenso luve pro R16 to prestiżowy model klasy premium w ofercie marki, Łączący technologię z eleganckim wyglądem. Luksusowy panel frontowy o subtelnym, lustrzanym wykończeniu oraz aksamitna obudowa świetnie pasuje do modnych i nowoczesnych aranżacji, stanowiąc stylowe dopełnienie współczesnych wnętrz.
Uwaga: urządzenie jest dedykowane do instalacji typu Split Z jednostką zewnętrzną LOP35Xo R16.
Dlaczego warto wybrać model luve pro R16?
• Ekstremalna wydajność energetyczna: model ten charakteryzuje się najwyższymi parametrami oszczędności energii, oferując klasę A+++ dla chłodzenia (seer 9,7) oraz A+++ dla ogrzewania (scop 5,1), co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.
• Technologia windless: opiera się na innowacyjnym systemie dystrybucji powietrza przez perforowane żaluzje pionowe, które przekształcają silny, punktowy podmuch w delikatny i rozproszony strumień.
• Niezawodność w każdych warunkach: klimatyzator jest przystosowany do pracy całorocznej. Dzięki grzałce tacy ociekowej i wygrzewania sprężarki uzwojeniem, wydajnie ogrzewa pomieszczenia nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -30°c.
• Automatyczna żaluzja 4D: inteligentne sterowanie żaluzjami w pionie i poziomie umożliwia precyzyjne dotarcie powietrza do każdego zakątka pomieszczenia.
Profesjonalne integracje i sterowanie
Model luve pro R16 to jednostka w pełni przygotowana do współpracy z nowoczesnymi systemami sterowania:
• Wbudowany port bms modbus: umożliwia płynną integrację z profesjonalnymi systemami zarządzania budynkiem bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów.
• Styk on/off (normally open): kluczowe rozwiązanie dla hoteli i apartamentów na wynajem – pozwala na synchronizację pracy klimatyzatora z kartą hotelową lub czujnikiem otwarcia okna.
• Wbudowany port sterownika przewodowego: jednostka posiada zintegrowany na płycie głównej (pcb) dedykowany port do podłączenia sterownika ściennego Navi x.
• Ukryte menu hotelowe: pilot bezprzewodowy posiada specjalny tryb administratora, pozwalający na blokadę zakresu temperatur oraz trybów pracy urządzenia.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Luve pro 2,7 kw |
| Seria | Rotenso luve pro |
| Generacja | X |
| Wydajność chłodzenie (nom.) | 2720 w |
| Wydajność chłodzenie (min–maks) | 940–3810 w |
| Pobór mocy chłodzenie (nom.) | 530 w |
| Pobór mocy chłodzenie (min–maks) | 240–1500 w |
| Prąd chłodzenie (nom.) | 2.3 a |
| Prąd chłodzenie (min–maks) | 1,0–6,5 a |
| Wydajność grzanie (nom.) | 3550 w |
| Wydajność grzanie (min–maks) | 940–4300 w |
| Pobór mocy grzanie (nom.) | 840 w |
| Pobór mocy grzanie (min–maks) | 240–1830 w |
| Prąd grzanie (nom.) | 3.7 a |
| Prąd grzanie (min–maks) | 1,0–8,0 a |
| Typ pompy ciepła | Powietrze–powietrze |
| Moc chłodnicza | 2.7 kw |
| Seer | 46212 |
| Klasa energetyczna (chłodzenie) | A+++ |
| Roczne zużycie (chłodzenie) | 98 kwh |
| Moc grzewcza (tbiv -7°c) | 2.6 kw |
| Scop | 46027 |
| Klasa energetyczna (grzanie) | A+++ |
| Roczne zużycie (grzanie) | 742 kwh |
| Osuszanie | 1.2 l/h |
| Maks. Pobór mocy | 1830 w |
| Maks. Prąd | 0.3333333333333333 |
| Jednostka wewnętrzna | LEP26Xi |
| Ean (wewnętrzna) | 5905567608582 |
| Prędkość wentylatora | 1160 / 940 / 880 / 810 / 750 / 680 obr./min |
| Przepływ powietrza | 860 / 700 / 650 / 600 / 560 / 500 m³/h |
| Poziom hałasu (ciśnienie) | 46 / 39 / 36 / 33 / 30 / 28 db(a) |
| Poziom hałasu (moc) | 56 db(a) |
| Pobór mocy (wewn.) | 35 w |
| Prąd pracy (wewn.) | 0.2 a |
| Wymiary netto (wewn.) | 909 × 209 × 305 mm |
| Wymiary brutto (wewn.) | 981 × 275 × 375 mm |
| Waga netto/brutto (wewn.) | 10,4 / 13,2 kg |
| Odpływ skroplin | 16 mm |
| Przyłącza (ciecz/gaz) | Φ6,35 / Φ9,52 mm (1/4" / 3/8") |
| System 1:1 single | Tak |
| System 1:2 dual | Nie |
| Multi s-line | Nie |
| Multi n-line | Nie |
| Multi hp-line | Nie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.