Klimatyzator gree free match plus multisplit fm36o (jednostka zewnętrzna)
klimatyzator gree free match plus multisplit fm36o (jednostka zewnętrzna), producent: gree
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: FM36O
Kod kreskowy:
Opis
Klimatyzator gree free match plus multisplit FM36O (jednostka zewnętrzna)
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Model | Gwhd(36)NK6OO |
| Ilość jednostek wewnętrznych | 2–4 |
| Wydajność chłodnicza (min/nom/max) | 2,60 / 10,60 / 12,00 kw |
| Wydajność grzewcza (min/nom/max) | 3,00 / 12,00 / 14,00 kw |
| Zasilanie | 1 / 220–240 v / 50 hz |
| Przewody zasilające (do jednostki zewn.) | 3 × 4,0 mm² |
| Pobór mocy – chłodzenie | 3,0 kw |
| Pobór mocy – grzanie | 3,0 kw |
| Pobór prądu (nominalny) – chłodzenie | 13,3 a |
| Pobór prądu (nominalny) – grzanie | 13,5 a |
| Eer | 3.53 |
| Cop | 3.95 |
| Seer | 7.2 |
| Scop | 4 |
| Klasa efektywności energetycznej – chłodzenie | A++ |
| Klasa efektywności energetycznej – grzanie | A+ |
| Sprężarka – producent | Gree |
| Sprężarka – typ | Podwójna rotacyjna |
| Moc sprężarki | 2294 w |
| Wentylator – ilość | 1 |
| Przepływ powietrza | 5800 m³/h |
| Zakres temperatur otoczenia – chłodzenie | –15 ~ 43 °c |
| Zakres temperatur otoczenia – grzanie | –22 ~ 24 °c |
| Podgrzewanie karteru sprężarki | Tak |
| Podgrzewanie tacy skroplin | Tak |
| Elektroniczny zawór rozprężny | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 60 db(a) |
| Poziom mocy akustycznej | 70 db(a) |
| Czynnik chłodniczy | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,4 kg |
| Średnica przewodów – ciecz | 4 × 6,35 mm (4 × 1/4”) |
| Średnica przewodów – gaz | 4 × 9,52 mm (4 × 3/8”) |
| Maks. Długość instalacji (całkowita) | 80 m |
| Maks. Odległość agregat – ostatnia jednostka wew. | 25 m |
| Maks. Różnica wysokości jednostek wew. | 25 m |
| Waga netto / brutto | 72,0 / 79,0 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 1020 × 826 × 369 mm |
| Gwarancja | 5 lat* |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.