Karta pamięci microsd dahua tf-c100/32gb
karta pamięci microsd dahua tf-c100/32gb, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: TF-C100/32GB
Kod kreskowy: 6939554951725
Opis
Karta pamięci microsd dahua tf-C100/32GB
Najważniejsze cechy
- Wykorzystuje mainstreamowe komórki pamięci flash; najwyższą wydajność i długotrwałą żywotność.
- Cztery rodzaje ochrony: odporne na wysoką i niską temperaturę, wodoodporne, promieniowanie elektromagnetyczne i rentgenowskie; dostosowuje się do różnych środowisk.
- Spełnia różne potrzeby użytkowników, takie jak nagrywanie filmów, robienie zdjęć, słuchanie muzyki, granie w gry i przechowywanie danych.
- Kompatybilny z różnymi produktami cyfrowymi
Specyfikacja techniczna
| Model | Tf-C100/32GB |
| Pojemność | 32 gb |
| Prędkość odczytu | Do 95 mb/s |
| Prędkość zapisu | Do 25 mb/s |
| Wskaźnik szybkości | C10/U1/V10 |
| Klasa szybkości uhs | Uhs-i |
| Tbw | 20 |
| System plików | FAT32 |
| Temperatura pracy | 0 °c do +70 °c (+32 °f do +158 °f) |
| Temperatura przechowywania | -25 °c do +85 °c (-13 °f do +185 °f) |
| Dopuszczalna wilgotność | 25%-85% (bez kondensacji) |
| Ochrona | - odporność na wysokie i niskie temperatury |
| - wodoodporność | |
| - antymagnetyczność | |
| - przeciw promieniowaniu rentgenowskiemu | |
| Kompatybilność | Konsole do gier, telefony komórkowe, tablety, odtwarzacze audio, komputery, kamery i inne |
| Wymiary produktu | 15,0 mm × 11,0 mm × 1,0 mm (0,59" × 0,43" × 0,04") |
| Wymiary opakowania | 130,0 mm × 100,0 mm × 5,8 mm (5,12" × 3,94" × 0,23") |
| Waga netto | 0.3 g |
| Waga brutto | 11.3 g |
| Dane referencyjne | 1. Pojemność napisana na produkcie i opakowaniu jest pojemnością nominalną. |
| 2. 1GB = 1 miliard bajtów, a pojemność nominalna. Według wewnętrznych testów, prędkość transmisji może różnić się w zależności od urządzeń, portów, środowiska i innych czynników. | |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.