Kamera wifi dahua t5a-pv
kamera wifi dahua t5a-pv, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: T5A-PV
Kod kreskowy: 6939554917257
Opis
Kamera wifi dahua T5A-pv
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 5 mp 1/2.7" cmos – wysoka czułość oraz szczegółowy obraz w wysokiej rozdzielczości.
- Rozdzielczość do 5 mp (2880 × 1620) przy 25/30 kl./s.
- Kompresja h.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niskie zużycie pasma.
- Wbudowany oświetlacz ir oraz ciepłe światło – zasięg do 30 m (ir i światło białe).
- Obsługa karty micro sd do 256 gb, Wbudowany mikrofon oraz Wbudowany głośnik.
- Zasilanie 12 v dc – szybka i łatwa instalacja.
- Stopień ochrony IP67 – odporność na warunki atmosferyczne.
- Inteligentna detekcja ludzi i pojazdów – precyzyjne alarmy i redukcja fałszywych powiadomień.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Tryby nagrywania | Ręczne; nagrywanie przy detekcji wideo; nagrywanie według harmonogramu; nagrywanie alarmowe |
| Priorytet: ręczne → alarmowe → detekcja wideo → harmonogram | |
| Karta pamięci | Micro sd, maks. 256 gb |
| Ustawienia domyślne | Tak |
| Detekcja ludzi (ai) | Tak |
| Detekcja pojazdów (ai) | Tak |
| Kompresja wideo | H.264B; h.264; h.264H; h.265 |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek | Strumień główny: 2880 × 1620 @ 1–25/30 kl./s |
| Substream: 640 × 360 @ 1–25/30 kl./s | |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M (2880 × 1620); 3M (2304 × 1296); 720p (1280 × 720) |
| Kontrola bitrate | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–4096 kb/s |
| H.265: 32–4096 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | Tak |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Automatyczna |
| Domyślny bitrate | 2048 kb/s (2880 × 1620) |
| Smart illumination | Tak |
| Smart dual light | Tak |
| Obrót obrazu | 0° / 180° |
| Języki interfejsu | En, zh-tw, it, es (am. Płd.), ja, ru, fr, de, pt, tr, pl, ro, hu, ko, cs, nl, uk, vi, ar, es (eu), he, th, id |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm |
| Próbkowanie audio | 8 khz; 16 khz |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; karta sd pełna; detekcja ruchu; detekcja ludzi; detekcja pojazdów |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11 b/g/n/ax, 2,4 ghz |
| Parowanie wi-fi | Bluetooth |
| Sdk / api | Tak |
| Zabezpieczenia | Digest; wsse; blokada konta; logi bezpieczeństwa; certyfikaty x.509; https; trusted boot / execution / upgrade |
| Protokoły sieciowe | IPv4; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; dhcp; dns; ntp; multicast; rtmp; P2P; auto registration |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce-lvd (EN62368-1); ce-emc (2014/30/eu); ce-red (2014/53/eu) |
| Napięcie zasilania | 12 v dc (±30%) |
| Pobór mocy | Typowy: 2,1 w |
| Maks.: 7,1 w (h.265 + ciepłe światło + alarm dźwiękowo-świetlny) | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura składowania | –40 °c do +60 °c |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Ochrona antykorozyjna | Podstawowa |
| Przycisk kamery | Reset |
| Materiał obudowy | Metal + tworzywo |
| Wymiary produktu | 102,2 × Ø109,9 mm |
| Wymiary opakowania | 139 × 122 × 147 mm |
| Waga netto / brutto | 0,32 kg / 0,56 kg |
| Montaż | Ścienny; sufitowy; na słupie (pionowo) |
| Zasilacz | W zestawie |
| Obiektyw | W zestawie |
| Typ kamery | Eyeball |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Rozdzielczość matrycy | 5 mp |
| Pamięć rom / ram | 16 mb / 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Czas migawki | Auto / manual, 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,007 lux @ F1.6 (kolor) |
| 0,0007 lux @ F1.6 (b/w) | |
| 0 lux (oświetlacz włączony) | |
| Stosunek sygnał/szum | >56 db |
| Zasięg oświetlacza | Ir: do 30 m |
| Ciepłe światło: do 30 m | |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto / manual |
| Liczba oświetlaczy | 1 × ir led; 1 × ciepłe światło |
| Regulacja położenia | Pan: 0°–360°; tilt: 0°–78°; rotacja: 0°–360° |
| Zapasowe zasilanie | Superkondensator supercap 0,07 f |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 3,6 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 89°; v: 48°; d: 104° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1,5 m |
| Dori | Detekcja: 77,8 m |
| Obserwacja: 31,1 m | |
| Rozpoznanie: 15,6 m | |
| Identyfikacja: 7,8 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.