Kamera wi-fi dahua p8f-pv-0360b-pro
kamera wi-fi dahua p8f-pv-0360b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: P8F-PV-0360B-PRO
Kod kreskowy: 6937552404724
Opis
Kamera wi-fi dahua P8F-pv-0360B-pro
Specyfikacja techniczna:
| Inteligencja | |
| Inteligentne śledzenie | Auto tracking lite |
| Smd | Smd 3.0 |
| Typ inteligencji | Wizsense |
| Audio / porty | |
| Wejście audio | 1 kanał (wbudowany mikrofon) |
| Wyjście audio | 1 kanał (wbudowany głośnik) |
| Powiązania alarmowe | Przechwytywanie; nagrywanie; audio; światło |
| Zdarzenia alarmowe | Wykrycie ruchu / sabotażu; detekcja dźwięku; wykrycie rozłączenia sieci; wykrycie konfliktu ip; wykrycie stanu karty pamięci; wykrycie zapełnienia pamięci |
| Długość kabla | / |
| Aktywne odstraszanie | |
| Ostrzeżenie świetlne | Ostrzeżenie światłem ciepłym |
| Czas trwania błysku: 5–30 s | |
| Częstotliwość błysku: wysoka, średnia, niska | |
| Ostrzeżenie dźwiękowe | 3 alarmy dźwiękowe |
| Głośność: 0%–100% | |
| Liczba powtórzeń: 1–10 | |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce |
| Funkcje | |
| Regionalne ustawienia ostrości | Tak |
| Nakładka osd | Tytuł kanału; czas; preset; współrzędne ptz; zoom; tytuł własny |
| Sdk i api | Tak |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Alarm dźwięku nietypowego | Tak |
| Zdarzenia inteligentne (ivs) | Linia wirtualna (tripwire); intruz |
| Wykrywanie człowieka | Tak |
| Wykrywanie pojazdu | Tak |
| Ptz – filtr | |
| Wymiary kamery ptz | 2 cale |
| Typ portu | RJ45; zasilanie |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B; h.264M; h.264H; mjpeg (sub stream 1) |
| Strumieniowanie | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 8M (3840 × 2160); 3M (2304 × 1296); 720p (1280 × 720); 640 × 360; qvga (320 × 240) |
| Domyślna przepływność (przy 720p) | 1024 kbps |
| Szybkość klatek | Strumień główny: 8M/3M/720p @ 1–20 fps |
| Strumień pomocniczy 1: 640 × 360/qvga @ 1–20 fps | |
| Kontrola przepływności | Cbr / vbr |
| Przepływność wideo | H.264: 8 kbps – 8192 kbps |
| H.265: 3 kbps – 8192 kbps | |
| Tryb dzień/noc | Kolor / cz-b |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; wnętrza; na zewnątrz; śledzenie; ręczny; lampa sodowa; światło naturalne; lampa uliczna |
| Kontrola wzmocnienia | Auto; ręczna; priorytet wzmocnienia |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Obszar zainteresowania (roi) | Tak |
| Defog | Elektroniczny |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Obrót obrazu | 180° |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | ≥55 db |
| Ptz | |
| Zakres obrotu/pochyłu | Pan: 0° do 345°; tilt: 0° do 90° |
| Prędkość ręczna | Pan: 0,1°/s – 38,4°/s; tilt: 0,1°/s – 42,3°/s |
| Prędkość preset | Pan: 33,8°/s; tilt: 36,4°/s |
| Presety | 50 |
| Trasy patrolowe | 8 (do 32 presetów na trasę) |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pamięć po wyłączeniu | Tak |
| Ruch w stanie bezczynności | Preset; trasa |
| Zadania harmonogramu | Preset; trasa |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Tak |
| Standard wi-fi | IEEE802.11b; IEEE802.11g; IEEE802.11n; IEEE802.11ax |
| Pasmo wi-fi | 2,4 ghz |
| Prędkość transmisji wi-fi | 229 mbps |
| Parowanie wi-fi | Parowanie bluetooth |
| Moc transmisji | ≤20 dbm @ 2400–2483,5 mhz |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4; rtsp; udp; ntp; dhcp; dns; ddns; IPv6; ssl; qos; ftp; icmp; igmp; arp; rtcp; rtp; rtmp |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi; sdk |
| Metoda strumieniowania | Unicast / multicast |
| Użytkownicy/hosty | 20 (łączna przepustowość: 64 m) |
| Pamięć | Karta micro sd (do 512 gb); ftp |
| Przeglądarki | Ie 7 i nowsze; chrome; firefox; safari |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss; nvr |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –30 °c do +55 °c (–22 °f do +131 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | IP66; zabezpieczenie przeciwprzepięciowe tvs 2000 v; ochrona przed udarami i przepięciami |
| Maks. Poziom hałasu | 50 db |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa | 3,6 mm |
| Maks. Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | H: 82,9°; v: 47,3°; d: 93,4° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 3,5 m (11,48 ft) |
| Odległości dori | D: 72,0 m; o: 28,4 m; r: 14,4 m; i: 7,2 m |
| (d: 236,22 ft; o: 93,31 ft; r: 47,24 ft; i: 23,62 ft) | |
| Dori (detect, observe, recognize, identify) – standard en-62676-4 określający zdolność rozróżniania osób/obiektów w monitorowanym obszarze. Nie dotyczy funkcji inteligentnych. | |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" cmos |
| Piksele | 8 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Rom | 256 mb |
| Ram | 256 mb |
| Migawka elektroniczna | 1 s – 1/100 000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0,0005 lux @ F1.0 (kolor, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Zasięg oświetlacza | 30 m (98,43 ft) (światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto; ręczne; wyłączony |
| Liczba oświetlaczy | 4 (światło ciepłe) |
| Typ oświetlacza | Światło ciepłe |
| Audio | |
| Kompresja audio | Pcm, g.711A, g.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | / |
| Zasięg sprysku | / |
| Wymiary produktu | 153,5 mm × Φ129,3 mm (6,04" × Φ5,09") |
| Wymiary opakowania | 180 mm × 150 mm × 200 mm (7,09" × 5,91" × 7,87") |
| Waga netto | 0,60 kg (1,32 lb) |
| Waga brutto | 1,01 kg (2,23 lb) |
| Montaż | Naścienny; sufitowy |
| Akcesoria | Dołączone: uchwyt ścienny/sufitowy: tak |
| Zasilacz: tak | |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc, 1 a ± 10% |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3 w |
| Maks.: 9 w (pobór podstawowy + wdr + oświetlacz + ptz) | |
| Zasilacz | Dołączony |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.