Kamera wi-fi dahua p3d-3f-pv-p-0280b/0600b-pro
kamera wi-fi dahua p3d-3f-pv-p-0280b/0600b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: P3D-3F-PV-P-0280B/0600B-PRO
Kod kreskowy: 6939554980251
Opis
Kamera wi-fi dahua P3D-3F-pv-p-0280B/0600B-pro
Najważniejsze cechy kamery obrotowej wizcolor wifi dahua
- Wyraźny obraz w jakości dual 2K z ostrymi detalami
- Inteligentne wykrywanie dla obu obiektywów, aby skupić się na tym, co najważniejsze
- Dwukierunkowa komunikacja w dowolnym czasie i miejscu
- Monitoring 360° bez martwych stref przy użyciu jednej kamery
- Wi-fi 6 – połączenie szybkości i odporności na zakłócenia
- Żywszy i jaśniejszy obraz w warunkach słabego oświetlenia dzięki ai isp
- Wykrywanie osób oparte na ai – redukcja fałszywych alarmów
- Odporność na trudne warunki środowiskowe (IP66)
- Obsługa kart micro sd – ekonomiczne rozwiązanie do przechowywania nagrań
- Zaawansowana technologia kompresji h.265
- Śledzenie powiązane – współpraca obiektywu stałego i pt zapewniająca pełną czujność
- Wykrywanie pojazdów oparte na ai – redukcja fałszywych alarmów
- Natychmiastowy alarm świetlny i dźwiękowy w celu odstraszenia intruzów
- Szybkie i wygodne parowanie przez bluetooth
Specyfikacja techniczna:
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | Kanał 1 (obiektyw pt): 1/2.9" cmos |
| Kanał 2 (obiektyw stały): 1/2.9" cmos | |
| Maks. Rozdzielczość | Kanał 1: 2304 (h) × 1296 (v) |
| Zasięg oświetlacza | Do 40 m (131,23 ft) (światło ciepłe) |
| Liczba oświetlaczy | 4 (światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 352° |
| Tilt: 0° do 90° | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | Kanał 1 (obiektyw pt): 6 mm |
| Kanał 2 (obiektyw stały): 2,8 mm | |
| Maks. Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | Kanał 1 (obiektyw pt): h: 52°, v: 29°, d: 60° |
| Kanał 2 (obiektyw stały): h: 89°, v: 48°, d: 105° | |
| Inteligencja | |
| Wykrywanie człowieka | Tak |
| Wykrywanie pojazdu | Tak |
| Audio i wideo | |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko obsługiwane przez sub stream) |
| Strumień główny | 2304 × 1296 @ 1–20 fps |
| Strumień pomocniczy | 640 × 360 @ 1–25/30 fps |
| Szybkość klatek wideo | Podane wartości to maksymalne prędkości klatek dla każdego strumienia; przy wielu strumieniach wartości zależą od całkowitej pojemności kodowania. |
| Przepływność wideo | H.265: 512 kbps – 4096 kbps |
| Dzień/noc | Kolor/cz/b |
| Wdr | 120 db |
| Wykrywanie ruchu | Wł./wył. (4 obszary, prostokątne) |
| Obrót obrazu | 0°/180° |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Tak, wbudowany głośnik |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11b/g/n 2.4 g, eirp ≤ 20 dbm @ 2400–2483.5 mhz (ce) |
| Parowanie wi-fi | Parowanie bluetooth |
| Pamięć | Karta micro sd (obsługa maks. 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacja mobilna | Android; ios |
| Funkcje | |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Ogólne | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1 |
| Ce-emc: dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej 2014/30/ue | |
| Ce-red: dyrektywa o urządzeniach radiowych 2014/53/ue | |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%); poe (802.3af) |
| Pobór mocy (podstawowy) | 2,3 w (12 vdc); 3,1 w (poe) |
| Pobór mocy (maks.) | 9,8 w (12 vdc); 11,1 w (poe) (przy włączonej inteligencji + wdr + oświetlacz + obrót pt + głośnik) |
| Temperatura pracy | –30 °c do +50 °c (–22 °f do +122 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | IP66 |
| Przycisk kamery | Przycisk reset |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary | 159,4 mm × 119,1 mm × 210 mm (6,28" × 4,69" × 8,27") (dł. × szer. × wys.) |
| Waga netto | 585 g (1,29 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.