Kamera ubiquiti uvc-g6-dome-w
kamera ubiquiti uvc-g6-dome-w, producent: ubiquiti
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: UVC-G6-Dome-W
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ubiquiti uvc-G6-dome-w
Najważniejsze cechy – ubiquiti uvc-G6-dome-w
- Wysoka rozdzielczość: kamera oferuje wyraźny obraz, co ułatwia identyfikację szczegółów.
- Solidna konstrukcja: odporna na warunki zewnętrzne, idealna do użytku na zewnątrz i wewnątrz.
- Łatwa instalacja: dzięki intuicyjnemu montażowi, szybko skonfigurujesz swój system monitoringu.
- Zaawansowane funkcje analizy: analizuj obraz w czasie rzeczywistym, aby wyłapać każdy szczegół.
- Wsparcie dla poe: zasilanie poprzez kabel ethernet eliminuje potrzebę dodatkowych przewodów.
- Kompaktowy design: dyskretna konstrukcja nie rzuca się w oczy.
- Integracja z ubiquiti protect: pełna kontrola nad monitoringiem z poziomu aplikacji.
- Wielofunkcyjność: różnorodne tryby pracy dostosowują się do twoich potrzeb.
- Odporność na warunki atmosferyczne: zwiększona trwałość zapewnia niezawodność w każdych warunkach.
- Bezpieczeństwo danych: wszystkie nagrania są szyfrowane dla twojego bezpieczeństwa.
- Wysoka jakość audio: rejestruje dźwięk o niskim poziomie szumów.
- Przystępna cena: wysoka jakość monitoringu bez dużych wydatków.
- Automatyczna kontrola ekspozycji: kamera optymalizuje jasność obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych.
- Szybka transmisja danych: przesyłaj obrazy bez opóźnień dzięki wsparciu dla szybkich sieci.
- Wsparcie techniczne: profesjonalna pomoc w razie potrzeby.
Specyfikacja techniczna – ubiquiti uvc-G6-dome-w
| Parametr | Wartość |
| Producent | Ubiquiti |
| Model | G6 dome (uvc-G6-dome-w) |
| Waga | 820 g (1.8 lb) |
| Wymiary | Ø109.2 x 58.5 mm |
| Materiał obudowy | Stop aluminium, poliwęglan |
| Interfejs sieciowy | Port RJ45 10/100 mbe |
| Rozdzielczość | 4K (3840 x 2160 px) |
| Czujnik obrazu | 1/1.8" 8MP cmos |
| Kąt widzenia obiektywu | Horyzontalny: 109.9°, pionowy: 56.7°, przekątna: 134.1° |
| Tryb nocny | Wbudowane diody ir + filtr ir |
| Zasięg nocny | 30 m (98 ft) |
| Maks. Liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Ustawienia obrazu | Kolor, jasność, ostrość, kontrast, balans bieli, ekspozycja, 2DNR, 3DNR, redukcja szumu wg ruchu, maskowanie, nałożenie tekstu, hdr |
| Mikrofon | Tak |
| Stopień wodoodporności | IP66 |
| Odporność na wandalizm | IK10 |
| Metoda zasilania | Power over ethernet (poe) |
| Maksymalny pobór mocy | 9.25 w |
| Zakres napięcia | 37–57 v dc |
| Procesor | Quad-core arm cortex-A53 |
| Temperatura pracy | -20 do 50 °c (-4 do 122 °f) |
| Wilgotność | 0 do 90% bez kondensacji |
| Typ montażu | Sufit, ściana (w zestawie); opcjonalnie ramię, skrzynka na kable |
| Przycisk resetu | Tak |
| Certyfikaty | Ce, fcc, ic |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.