Kamera ubiquiti uvc-g6-bullet-b
kamera ubiquiti uvc-g6-bullet-b, producent: ubiquiti
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: UVC-G6-Bullet-B
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ubiquiti uvc-G6-bullet-b
Najważniejsze cechy – ubiquiti uvc-G6-bullet-b
- Wysoka rozdzielczość obrazu – zapomnij o niedokładnym monitoringu.
- Odporność na warunki atmosferyczne – idealne rozwiązanie na zewnątrz.
- System redukcji szumów – wyraźny dźwięk zawsze i wszędzie.
- Zaawansowane tryby nocne – monitoruj dzień i noc.
- Łatwa instalacja dzięki technologii poe – szybcy montaż i konfiguracja.
- Zdalny dostęp przez aplikację – kontroluj dom z dowolnego miejsca na świecie.
- Integracja z systemami ubiquiti – pełna kompatybilność i łatwość użycia.
- Obudowa przeciwwybuchowa – zapewnij sobie spokój ducha.
- Wysoka odporność na akty wandalizmu – zabezpiecz swoje mienie na najwyższym poziomie.
- Automatyczne aktualizacje oprogramowania – zawsze na bieżąco z nowymi funkcjami.
- Wbudowany mikrofon i głośnik – dwukierunkowa komunikacja w czasie rzeczywistym.
- Wiele opcji montażu – dostosowanie do każdego miejsca.
- Zaawansowane opcje analizy obrazu – rozpoznawanie ruchu i ludzi.
- Niskie zużycie energii – oszczędność na rachunkach elektrycznych.
- Przyjazny interfejs użytkownika – intuicyjna kontrola.
- Wsparcie dla inteligentnych domów – kompatybilność z iot.
- Wysoka jakość obrazu przy słabym oświetleniu – idealne widzenie nocne.
- Duża pojemność pamięci – nigdy nie stracisz ważnych nagrań.
- Obsługa wielu użytkowników – współdzielenie dostępu z rodziną.
- Wodoszczelność zgodna z IP67 – żadna ulewa nie zatrzyma twojej ochrony.
- System alarmowy – natychmiastowe powiadomienia o zagrożeniach.
- Ciche działanie – monitoring bez zakłóceń.
- Elegancki design – doskonale wpisuje się w każde otoczenie.
- Wsparcie techniczne 24/7 – pełne bezpieczeństwo z każdym zakupem.
- Wielojęzyczne wsparcie – obsługa klienta dostępna w twoim języku.
Specyfikacja techniczna – ubiquiti uvc-G6-bullet-b
| Parametr | Wartość |
| Producent | Ubiquiti |
| Model | G6 bullet (uvc-G6-bullet-b) |
| Rozdzielczość | 4K (3840 × 2160 px) |
| Sensor | 1/1.8" 8MP cmos |
| Obiektyw | Stała ogniskowa |
| Kąt widzenia | Horyzontalny: 109.9°, pionowy: 56.7°, przekątna: 134.1° |
| Max. Liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Tryb nocny | Wbudowane diody ir + filtr ir |
| Zasięg nocny | 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejs sieciowy | 1 × RJ45 10/100 mb/s |
| Zasilanie | Poe (37–57 v dc) |
| Pobór mocy maksymalny | 9.9 w |
| Procesor | Quad-core arm cortex-A53 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Oporność na uszkodzenia | IK04 |
| Typ montażu | Ściana, sufit, słup (w zestawie: ściana, sufit, słup) |
| Średnica uchwytu słupowego | 1,5–2" (38–50 mm) |
| Wymiary bez uchwytu | Ø82 × 88,8 mm |
| Wymiary z uchwytem | Ø82 × 153 mm |
| Waga bez uchwytu | 587 g |
| Waga z uchwytem | 737 g |
| Temperatura pracy | -20 do 50°c |
| Wilgotność pracy | 0–90% (bez kondensacji) |
| Przycisk resetu | Tak |
| Certyfikaty | Ce, fcc, ic |
| Zgodność ndaa | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.