Kamera tp-link vigi c440 (4mm)
kamera tp-link vigi c440 (4mm), producent: tp-link
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: VIGI C440(4mm)
Kod kreskowy: 4897098683651
Opis
Kamera tp-link vigi C440 (4mm)
Kamera tp-link vigi C440 (4mm) - specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/3” progressive scan cmos |
| Obiektyw | Soczewka stałoogniskowa (4 mm) |
| Przysłona | 4 mm: F1.6 |
| Uchwyt obiektywu | M12 |
| Kąt widzenia | (4mm) |
| Poziomo : 79° | |
| Pionowo: 43° | |
| Przekątna: 93° | |
| Tryb nocny | Filtr podczerwieni |
| Zasięg diod ir | 30m |
| Odległość oświetlenia | 30m (led) |
| Czułość | 0 lux dla światła podczerwonego/białego |
| Zakres obrotu/przechyłu | Pochylenie: 0° - 85° |
| Obrót: 0° - 360° | |
| Cyfrowa redukcja szumów | 3D dnr |
| Wdr | Dwdr |
| Sieć | |
| Bezpieczeństwo transmisji | Ochrona hasłem, szyfrowanie https, filtr adresów ip, autoryzacja digest |
| Obsługiwane protokoły | Tcp/ip, udp, icmp, http, https, dhcp, dns, rtsp, ntp, upnp udp, ssl/tls |
| Api | Onvif |
| Jednoczesny podgląd na żywo | 3 strumienie główne i 3 strumienie poboczne |
| Informacje ogólne | |
| Zawartość opakowania | Kamera vigi C440 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | |
| Akcesoria montażowe (śruby, kotwy ścienne) | |
| Szablon montażowy | |
| Dopuszczalna temperatura pracy | -30 – 60 °c |
| Certyfikaty | Ce, fcc, rcm, bsmi, vcci, rohs |
| Wymiary (w x s x g) | 123 × 123 × 84 mm |
| Materiał | Plastik |
| Funkcje ogólne | Dwa strumienie, odbicie lustrzane, maski prywatności, reset hasła poprzez email, nasłuchiwanie http |
| Zasilanie | 12V dc ± 5% |
| Współosiowa wtyczka zasilania 5.5mm | |
| Zużycie energii | 12V dc: maksymalnie 5,5W, poe: class 0 |
| Wideo/obraz | |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264 |
| Strumień poboczny: h.265/h.264 | |
| Bitrate i obsługiwane rozdzielczości | Strumień główny |
| Klatki na sekundę: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps | |
| Rozdzielczość: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080 | |
| Strumień poboczny | |
| Klatki na sekundę: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps | |
| Rozdzielczość: 640x480, 352x288, 320x240 | |
| Regulacja obrazu | Odbicie lustrzane, jasność, kontrast, nasycenie, ostrość, ekspozycja, wdr, balans bieli ustalany przez oprogramowania klienckie |
| Funkcje obrazu | Blc/3D dnr/zapobieganie nadmiernej ekspozycji na światło podczerwone |
| Prędkość transmisji wideo | Strumień główny: 256 kb/s do 4 mb/s |
| Strumień poboczny: 64 kb/s do 512 kb/s | |
| Inteligentne funkcje | |
| Inteligentne wykrywanie zdarzeń | Detekcja wtargnięcia na obszar |
| Detekcja przekroczenia linii | |
| Powiadomienia i alerty | Detekcja ruchu |
| Detekcja sabotażu kamery | |
| Wyjątek (błędne logowanie) | |
| Komunikacja powiadomień | Powiadomienie uruchomienia: onvif, https |
| Ilość roi | 1 region |
| Porty | |
| Porty sieciowe | 1 adaptacyjny port ethernet RJ45 10/100Mb/s |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon |
| Wyjście audio | Wbudowany głośnik |
| Przyciski | Reset |
| Sloty | Karta micro sd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.