Kamera ip hikvision ds-2cd2783g2-lizs2u(2.8-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2783g2-lizs2u(2.8-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2783G2-LIZS2U(2.8-12mm)
Kod kreskowy: 6942160459172
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2783G2-LIZS2U(2.8-12mm)
Najważniejsze cechy:
8 mp acusense smart hybrid light zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa z motozoom
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 mp
- Acusense: klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zintegrowane światła podczerwone i białe, 3 dodatkowe tryby oświetlenia
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2783G2-LIZS2U (2.8–12 mm) |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 lux @F1.6, agc on; 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie kamery | Obrót 0–355°, pochylenie 0–75°, rotacja 0–355° |
| Typ obiektywu | Motozoom 2.8–12 mm |
| Pole widzenia | H: 106,5°–30,2°; v: 55,7°–17°; d: 128,5°–34,7° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori 2.8–12 mm | D: 88,3–289,7 m; o: 35–114,9 m; r: 17,7–57,9 m; i: 8,8–29 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 40 m |
| Smart light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 20 fps (4K), 25 fps (1800p–720p) |
| Strumień główny 60 hz | 20 fps (4K), 30 fps (1800p–720p) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (720p/480p/360p) |
| Podstrumień 60 hz | 30 fps (720p/480p/360p) |
| Trzeci strumień | 10 fps (1080p–360p) |
| Kompresja wideo | H.265/h.265+/h.264/h.264+/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline/main/high |
| Profil h.265 | Main |
| Roi | 1 region |
| Svc | Tak |
| Target cropping | Tak |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64/16/16/32–160/8–320/16–64 kb/s |
| Samplerate audio | 8/16/32/48 khz |
| Redukcja szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, http/https, rtsp/rtp/rtcp, ntp, ftp, dhcp, dns, ddns, smtp, upnp, igmp, qos, IPv4/IPv6, tls 1.1/1.2/1.3 |
| Podgląd jednoczesny | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/g, isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | 32 (3 poziomy: admin/operator/użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Https, silne hasła, ip filter, log bezpieczeństwa, 802.1X |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs/smb), anr |
| Przeglądarki | Ie 11 (plugin), chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Tryb dzień/noc | Auto, dzień, noc, harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 8 |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Audio – mikrofon | Podwójny mikrofon matrycowy |
| Audio – wejście | 1× linia (3,3 vpp, 4,7 kω) |
| Audio – wyjście | 1× linia (3,3 vpp, 100 ω) |
| Slot na kartę sd | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Deep learning – ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wtargnięcie (człowiek/pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (0,88 a, 10,56 w), poe 802.3af (max 12,5 w) |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø121,5 × 97,6 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | 620 g |
| Waga z opakowaniem | 880 g |
| Warunki pracy | –30°c…60°c; ≤95% rh |
| Warunki przechowywania | –30°c…60°c; ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Emc | En 55032, en 50130-4, EN61000-3-2/-3-3, rcm, ic, kc |
| Bezpieczeństwo | Iec/en/ul 62368-1, bis, loa |
| Środowisko | Rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67, IK10 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.