Kamera ip hikvision ds-2cd2767g2h-liptrzs2u/sl 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2767g2h-liptrzs2u/sl 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2767G2H-LIPTRZS2U/SL 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422137984
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2767G2H-LIPTRZS2U/sl 2.8-12mm pl
Najważniejsze cechy
- Inteligentna hybrydowa kamera sieciowa 6 mp ze zmiennoogniskową kamerą kopułkową colorvu motorized ptrz
- Zmotoryzowane przesuwanie, pochylanie, obracanie i powiększanie ułatwiające instalację i monitorowanie
- Kolorowy obraz 24/7 dzięki technologii colorvu
- Tryb ir, światła białego i smart hybrid light
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii wdr 130 db
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów oparta na uczeniu głębokim
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy do odstraszenia intruzów
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
- Wbudowane interfejsy alarmowe oraz audio
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2767G2H-LIPTRZS2U/sl 2.8–12 mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,0028 lx (F1.2, agc on), 0 lx z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie kamery | Zdalna regulacja (max 1000 cykli), obrót 0–350°, pochylenie 0–85°, rotacja 0–350° |
| Typ obiektywu | Motozoom 2.8–12 mm |
| Pole widzenia | Poziom 112.3°–41.2°, pion 58.1°–23.1°, przekątna 137.4°–47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m – ∞ |
| Dori – szeroki | D: 74.3 m, o: 29.5 m, r: 14.9 m, i: 7.4 m |
| Dori – tele | D: 183.3 m, o: 72.8 m, r: 36.7 m, i: 18.3 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 25 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny 60 hz | 30 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 30 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień 50 hz | 10 fps (1080p, 720p, 480p, 360p) |
| Trzeci strumień 60 hz | 10 fps (1080p, 720p, 480p, 360p) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| H.264 | Baseline/main/high |
| H.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Svc | Tak (h.264/h.265) |
| Roi | 1 obszar na główny i podrzędny strumień |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s / 16 kb/s / 32–192 kb/s / 8–320 kb/s / 16–64 kb/s |
| Próbkowanie audio | 8/16/32/48 khz |
| Noise filtering | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, http(s), ftp, dhcp, dns, ddns, rtp/rtsp, ntp, igmp, qos, IPv4/IPv6, upnp, smtp, 802.1X, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, srtp, sftp |
| Podgląd jednoczesny | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/g/t, isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Max 32 (administrator/operator/użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Https, 802.1X, watermark, filtr ip, tls 1.1/1.2/1.3, rtp/rtsp przez https, logi audytu, limit timeout, mac auth |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs/smb), anr |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarki | IE11 (plugin), chrome/firefox/edge/safari 80+ (bez pluginu) |
| Wdr | 130 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Tryb obrazu | Korytarz, jasność, kontrast, ostrość, saturacja, gain, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 obszary |
| Ethernet | 1×rj-45 10/100M |
| Slot microsd | Do 512 gb |
| Głośnik | 2 w, 97 db |
| Mikrofon | Podwójny mikrofon matrycowy |
| Audio i/o | 1×in, 1×out (terminal block) |
| Alarm i/o | 1 wejście, 1 wyjście |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Smart event | Nagła zmiana sceny |
| Deep learning | Twarze, perymetria (linia, intruz, wejście, wyjście) |
| Zasilanie | 12 vdc (1.35 a, max 16 w) lub poe (802.3at, max 18 w) |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø155 × 140.4 mm |
| Waga | 820 g |
| Z opakowaniem | 1200 g |
| Temperatura pracy | -30°c do 60°c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, reset e-mail, licznik pikseli, anti-banding, flash log |
| Język | Polski |
| Migające światło | Białe |
| Ik | IK10 |
| Ip | IP66 |
| Emc | En 55032, en 61000-3-2, en 61000-3-3, en 50130-4 |
| Bezpieczeństwo | Iec 62368-1, en 62368-1 |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.