Kamera ip hikvision ds-2cd2766g2ht-izs(2.8-12mm)efblack
kamera ip hikvision ds-2cd2766g2ht-izs(2.8-12mm)efblack, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2766G2HT-IZS(2.8-12mm)eFBLACK
Kod kreskowy: 6942160480459
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2766G2HT-izs(2.8-12mm)efblack
Najważniejsze cechy:
- Wysoka jakość obrazu: rozdzielczość 6 mp
- Doskonała wydajność w słabym oświetleniu: technologia powered-by-darkfighter
- Wyraźny obraz w silnym świetle: technologia wdr o zakresie 120 db
- Efektywna kompresja: technologia h.265+
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów: oparta na uczeniu głębokim
- Obiektyw zmiennoogniskowy: z silnikiem dla łatwej instalacji i monitorowania
- Odporność na wodę i kurz: klasa szczelności IP67
- Odporność na wandalizm: klasa IK10
Przeznaczenie
Kamera hikvision ds-2CD2766G2HT-izs(2.8-12mm)efblack z wydajnym algorytmem kompresji obrazu h.265 / h.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4MPx. Możliwość zasilania poe, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Specyfikacja |
| Czujnik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalna iluminacja | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Czas migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 355°, tilt: 0° do 75°, obrót: 0° do 355° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, z napędem, zakres ogniskowej 2.8 mm do 12 mm |
| Długość ogniskowa i pole widzenia | Długość ogniskowej: 2.8 mm do 12 mm, horyzontalne pole widzenia (fov): 112.3° do 41.2°, pionowe pole widzenia: 58.1° do 23.1°, diagonalne pole widzenia: 137.4° do 47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przysłony | Stała |
| Apertura | Maksymalna F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do nieskończoności |
| Dori (dla szerokiego kąta) | D: 74.3 m, o: 29.5 m, r: 14.9 m, i: 7.4 m |
| Dori (dla teleobiektywu) | D: 183.3 m, o: 72.8 m, r: 36.7 m, i: 18.3 m |
| Typ światła wspomagającego | Ir (podczerwień) |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Inteligentne światło wspomagające | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps przy rozdzielczości 3200 × 1800, 25 fps przy rozdzielczościach 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps przy rozdzielczości 3200 × 1800, 30 fps przy rozdzielczościach 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Strumień poboczny (50 hz) | 25 fps przy rozdzielczościach 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Strumień poboczny (60 hz) | 30 fps przy rozdzielczościach 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Strumień trzeci (50 hz) | 10 fps przy rozdzielczościach 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Strumień trzeci (60 hz) | 10 fps przy rozdzielczościach 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+ |
| Kompresja wideo (strumień poboczny) | H.265/h.264/mjpeg |
| Kompresja wideo (strumień trzeci) | H.265/h.264 |
| Bitrate wideo | Od 32 kbps do 16 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr (stały bitrate), vbr (zmienny bitrate) |
| Scalable video coding (svc) | H.264 i h.265 encoding |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego i strumienia pobocznego |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw), 16 kbps (g.722.1), 16 kbps (g.726), 16 kbps do 64 kbps (aac-lc), 32 kbps do 192 kbps (MP2L2), 8 kbps do 320 kbps (MP3) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów otoczenia | Tak |
| Protokół sieciowy | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile t, profile g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników |
| Poziomy użytkowników | 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), znak wodny, filtracja adresów ip, uwierzytelnianie podstawowe i zrozumiane dla http/https, wsse i uwierzytelnianie zrozumiane dla open network video interface, rtp/rtsp przez https, ustawienia czasu kontroli, log audytowy bezpieczeństwa, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Magazynowanie w sieci | Nas (nfs, smb/cifs), auto network replenishment (anr) |
| Oprogramowanie klienckie | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Wymaga wtyczki do podglądu na żywo: ie 10, ie 11; podgląd na żywo bez wtyczki: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Parametry obrazu | Przełącznik ustawień obrazu: tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulacja przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę internetową |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ulepszanie obrazu | Blc (balans doświetlenia), hlc (kontrola poziomu jasności), 3D dnr (redukcja szumów 3D) |
| Snr (stosunek sygnał/szum) | ≥ 52 db |
| Wdr (szeroki zakres dynamiki) | 120 db |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski prywatności w postaci wielokątów |
| Interfejs | 1 port ethernet RJ45 10 m/100 m, samo-adaptacyjny |
| Pamięć wbudowana | Slot na kartę microsd/microsdhc/microsdxc, obsługuje karty do 512 gb |
| Audio | 1 wejście (line in), złącze dwurdzeniowe, maksymalna amplituda wejścia: 3.3 vpp, impedancja wejścia: 4.7 kω, typ interfejsu: nierównowagowy; 1 wyjście (line out), złącze dwurdzeniowe, maksymalna amplituda wyjścia: 3.3 vpp, impedancja wyjścia: 100 ω, typ interfejsu: nierównowagowy |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Przycisk resetowania | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (obsługuje alarmy wyzwalane przez określone typy celów: człowiek i pojazd), alarm manipulacji wideo, wyjątki |
| Zdarzenia inteligentne | Wykrywanie zmiany sceny |
| Linkowanie | Wysyłanie do ftp/nas/karty pamięci, powiadomienie centrum monitoringu, wysyłanie e-maila, wyzwolenie wyjścia alarmu, rozpoczęcie nagrywania, zrzut ekranu, ostrzeżenie dźwiękowe |
| Funkcje głębokiego uczenia | Zatrzymywanie twarzy |
| Ochrona obwodowa | Przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście do strefy, wyjście ze strefy |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0.9 a, maks. 10.8 w, wtyk koaksjalny Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją, poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 12.9 w |
| Materiały | Metal |
| Wymiary | Ø141 mm × 112 mm (Ø5.55" × 4.41") |
| Wymiary opakowania | 203 mm × 203 mm × 230 mm (8.0" × 8.0" × 9.1") |
| Waga | Ok. 840 g (1.9 lb) |
| Waga z opakowaniem | Ok. 1450 g (3.2 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność do 95% (bez kondensacji) |
| Warunki uruchomienia i pracy | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność do 95% (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat (kontrola działania), odbicie lustrzane, resetowanie hasła przez e-mail, licznik pikseli, funkcja przeciwzakłóceniowa |
| Język | 33 języki: angielski, rosyjski, estoński, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, duński, szwedzki, norweski, fiński, chorwacki, słoweński, serbski, turecki, koreański, chiński (tradycyjny), tajski, wietnamski, japoński, łotewski, litewski, portugalski (brazylia), ukraiński |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.