Kamera ip hikvision ds-2cd2743g2-lizs2u 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2743g2-lizs2u 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422132019
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm pl
Najważniejsze cechy
- 4 mp acusense smart hybrid light zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa z motozoom
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Acusense: klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zintegrowane światła podczerwone i białe, 3 dodatkowe tryby oświetlenia
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 luksa przy (F1,6, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 355°, pochylenie: 0° do 75°, rotacja: 0° do 355° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8-12 mm, pole widzenia w poziomie 102,4°-31,2°, pole widzenia w pionie 54,7°-17,6°, pole widzenia po przekątnej 122,1°-35,8° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori | 2,8 do 12 mm: d: 64 m do 198 m, o: 25,4 m do 78,6 m, r: 12,8 m do 39,6 m, i: 6,4 m do 19,8 m. |
| Oświetlacz | |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny | 60 hz: 30 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień | 60 hz: 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 60 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265/h.264/h.264+/h.265+, |
| Kompresja wideo | Podstrumień h.265/h.264/mjpeg, |
| Kompresja wideo | Trzeci strumień h.265/h.264, |
| Kompresja wideo | *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i strumienia podrzędnego |
| Przycinanie celu | Tak |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 160 kb/s (MP2L2)/8 do 320 kb/s (MP3)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Użytkownik/host | Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, filtr adresów ip, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone dla http/https, tls 1.1/1.2/1.3, wsse i uwierzytelnianie skrócone dla open network video interface. |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), automatyczne uzupełnianie sieci (anr), |
| Pamięć sieciowa | Wraz z wysokiej klasy kartą pamięci hikvision obsługiwane jest szyfrowanie kart pamięci i detekcja stanu. |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: ie 11, |
| Przeglądarka internetowa | Bezwtyczkowy podgląd na żywo: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+, |
| Przeglądarka internetowa | Usługi lokalne: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Ustawienia obrazu | Tryb obracania |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 8 programowalnych wielokątnych masek prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Audio | Wbudowany mikrofon: podwójny mikrofon matrycowy |
| Audio | 1 wejście (liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wejścia: 3,3 vpp, impedancja wejścia: 4,7 kω, typ interfejsu: non-equilibrium, |
| Audio | 1 wyjście (wyjście liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wyjściowa: 3,3 vpp, impedancja wyjściowa: 100 ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na ftp/nas/kartę pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie wyjścia alarmowego, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania |
| Funkcja deep learning | |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, wtargnięcie |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,88 a, maks. 10,56 w, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, |
| Zasilanie | Poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 12,5 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78" × 3,84") |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,9" × 5,9" × 5,5") |
| Waga | Około 620 g (1.4 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Około 880 g (1.9 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Zatwierdzenie | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, |
| Emc | Rcm: as/nzs cispr 32 2015, |
| Emc | Ic: ices-003: wydanie 7, |
| Emc | Kc: KN32: 2015, kn 35: 2015 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11, |
| Bezpieczeństwo | Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017, |
| Bezpieczeństwo | Bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1: 2005, |
| Bezpieczeństwo | Loa: iec/en 60950-1 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue, |
| Środowisko | Weee: 2012/19/ue, |
| Środowisko | Zasięg: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013, IK10: iec 62262:2002 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.