Kamera ip hikvision ds-2cd2687g3t-lizsy 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2687g3t-lizsy 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2687G3T-LIZSY 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422132842
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2687G3T-lizsy 2.8-12mm pl
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2667G3T-lizsy 2.8-12mm pl |
| Sap | 311331446 |
| Czujnik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.001 lux @ (F1.2, agc on), 0 lux z oświetleniem |
| Czas migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr ir |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 355°, tilt: 0° do 90°, rotacja: 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motorized, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i fov | 2.8 do 12 mm, poziomy: 112.3° do 41.2°, pionowy: 58.1° do 23.1°, diagonalny: 137.4° do 47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przesłona | F1.2 |
| Głębokość ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori szerokokątny | D: 74.3 m, o: 29.5 m, r: 14.9 m, i: 7.4 m |
| Dori tele | D: 183.3 m, o: 72.8 m, r: 36.7 m, i: 18.3 m |
| Typ światła pomocniczego | Białe światło, ir |
| Zasięg światła pomocniczego | Do 60 m |
| Inteligentne światło | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Główne strumienie wideo | 50 hz: 25 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 hz: 30 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Dodatkowy strumień | 50 hz: 25 fps (1280×720, 640×480, 640×360); 60 hz: 30 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 fps (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360); 60 hz: 10 fps (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+, mjpeg dla dodatkowego strumienia |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 16 mbps |
| H.264 profil | Baseline, main, high |
| H.265 profil | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Kodowanie svc | H.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla głównego strumienia |
| Typ dźwięku | Mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711), 16 kbps (g.722.1), 16 kbps (g.726), 32-192 kbps (MP2L2), 8-320 kbps (MP3), 16-64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz, 16 khz, 32 khz, 48 khz |
| Filtr szumów otoczenia | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Liczba jednoczesnych podglądów | Do 6 kanałów |
| Obsługa api | Onvif (profile s, t, g), isapi, sdk, isup |
| Obsługa użytkowników | Do 32 użytkowników, 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, https, 802.1X, filtr adresów ip, uwierzytelnianie mac |
| Przechowywanie sieciowe | Nas (nfs, smb/cifs), auto network replenishment (anr) |
| Obsługiwane aplikacje | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarki internetowe | Chrome 80+, firefox 80+, edge 89+ |
| Wdr | 130 db |
| Stabilizacja obrazu | Eis |
| Interfejs ethernet | 1 RJ45 10M/100M |
| Slot na kartę pamięci | Obsługa microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wejście/wyjście alarmowe | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Przycisk reset | Tak |
| Ochrona | IP67, IK10, nema 4X (nema 250-2018) |
| Certyfikaty | Ce-emc, ul 62368-1, iec 62368-1, en 62368-1, ce-rohs |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.