Kamera ip hikvision ds-2cd2686g2ht-izs2u/sl 2.8-12mm ef pl
kamera ip hikvision ds-2cd2686g2ht-izs2u/sl 2.8-12mm ef pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2686G2HT-IZS2U/SL 2.8-12mm EF PL
Kod kreskowy: 6936422131937
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2686G2HT-IZS2U/sl 2.8-12mm ef pl
Najważniejsze cechy:
8 mp kamera sieciowa tubowa z funkcją acusense, światłem stroboskopowym i alarmem dźwiękowym, motorowym obiektywem zmiennoogniskowym
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 8 mp
- Wyraźne odwzorowanie scen z silnym podświetleniem dzięki technologii Wdr 120 db
- Wydajna kompresja h.265+ zapewniająca oszczędność pasma i miejsca na dysku
- Klasyfikacja obiektów (ludzi i pojazdów) oparta na technologii Deep learning
- Motorowy obiektyw varifocal ułatwiający instalację i dostosowanie kąta widzenia
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy odstraszające intruzów
- Dwukierunkowe audio umożliwiające komunikację w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz Odporność na akty wandalizmu (IK10)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2686G2HT-IZS2U/sl(2.8-12mm) |
| Marka | Hikvision |
| Kamera – przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Pan: 0° do 355°, tilt: 0° do 90°, rotate: 0° do 360° |
| Obiektyw – typ | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia (fov) | 2.8 do 12 mm; hfov 112.3° do 41.2°; vfov 58.1° do 23.1°; dfov 137.4° do 47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori | Szeroki: d: 89.2 m, o: 35.4 m, r: 17.8 m, i: 8.9 m; tele: d: 220.0 m, o: 87.3 m, r: 44.0 m, i: 22.0 m |
| Oświetlacz – typ światła | Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 60 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo – strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60 hz: 24 kl./s (3840×2160), 30 kl./s (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Wideo – podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360); 60 hz: 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Wideo – trzeci strumień | 50 hz: 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360); 60 hz: 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) trzeci strumień obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 (w zależności od ustawień) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Svc (scalable video coding) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i podstrumienia |
| Audio – kompresja | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Audio – bitrate | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw) / 16 kb/s (g.722.1) / 16 kb/s (g.726) / 16–64 kb/s (aac-lc) / 32–192 kb/s (MP2L2) / 8–320 kb/s (MP3) |
| Audio – częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz / 32 khz / 48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć – protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil t, profil g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, silne hasło, szyfrowanie https, uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls/eap-leap/eap-MD5), znak wodny, filtr ip, podstawowe i skrótowe uwierzytelnianie dla http/https, wsse i skrótowe dla onvif, rtp/rtsp przez https, limity czasu kontroli, dziennik audytu bezpieczeństwa, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (mac) |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr (auto network replenishment) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany wtyczkowy podgląd: ie 10/11; bez wtyczek: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Obraz – przełączanie parametrów | Tak |
| Ustawienia obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli (regulacja w kliencie lub przez www) |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr | 120 db |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski |
| Interfejs – ethernet | 1 × RJ45 10/100 mb/s, samoadaptacyjny |
| Pamięć na pokładzie | Gniazdo microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Audio – interfejs | 1 × wejście (line in), 2-pin, max 3.3 vpp, 4.7 kω; 1 × wyjście (line out), 2-pin, max 3.3 vpp, 100 ω; typ: niesymetryczny |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdarzenia – podstawowe | Detekcja ruchu (z rozróżnianiem człowiek/pojazd), sabotaż wideo, wyjątek |
| Zdarzenia – smart | Wykrywanie nagłej zmiany sceny |
| Powiązanie zdarzeń | Przesyłanie na ftp/nas/kartę, powiadomienie centrum, e-mail, wyzwalanie wyjścia alarmowego, nagrywania, przechwytywania, komunikat dźwiękowy |
| Deep learning – przechwytywanie twarzy | Tak |
| Deep learning – ochrona obwodowa | Przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście/wyjście z regionu; alarmy wyzwalane przez określone typy (człowiek/pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1.21 a, max 14.5 w, wtyk koncentryczny Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3at, klasa 4, max 18 w |
| Materiał | Pokrywa przednia: metal; korpus: metal; wspornik: metal |
| Wymiary | 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm (11.8" × 3.9" × 3.8") |
| Wymiary opakowania | 385 mm × 190 mm × 180 mm (15.2" × 7.5" × 7.1") |
| Waga (netto) | Około 1520 g (3.35 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Około 2520 g (5.56 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Warunki pracy/uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Język | 33 języki: angielski, rosyjski, estoński, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, duński, szwedzki, norweski, fiński, chorwacki, słoweński, serbski, turecki, koreański, chiński tradycyjny, tajski, wietnamski, japoński, łotewski, litewski, portugalski (brazylia), ukraiński |
| Migające światło | światło białe |
| Zatwierdzenie – emc | Ce-emc: en 55032:2015, en 61000-3-2:2019, en 61000-3-3:2013+A1:2019; en 50130-4:2011+A1:2014; ic: ices-003 issue 7; rcm: as/nzs cispr 32:2015; kc: KN32:2015, KN35:2015 |
| Zatwierdzenie – bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017 |
| Zatwierdzenie – środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; reach: rozporządzenie (we) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013; IK10: iec 62262:2002 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.