Kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs2u/sl(2.8-12mm)/ef
kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs2u/sl(2.8-12mm)/ef, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2686G2H-IZS2U/SL(2.8-12mm)/eF
Kod kreskowy: 6936422134037
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2686G2H-IZS2U/sl(2.8-12mm)/ef
Najważniejsze cechy:
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 mp
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy do odstraszenia intruzów
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria / parametr | Wartość |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" cmos, skanowanie progresywne |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,0008 lx (F1.2, agc wł.); b/w: 0 lx z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie położenia | Obrót: 0°–360°, pochylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Motozoom, 2,8–12 mm |
| Ogniskowa i fov | 2,8–12 mm; poziomo: 112,3°–41,2°; pionowo: 58,1°–23,1°; po przekątnej: 137,4°–47,3° |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m – ∞ |
| Dori | |
| Wide | D: 89,2 m, o: 35,4 m, r: 17,8 m, i: 8,9 m |
| Tele | D: 220,0 m, o: 87,3 m, r: 44,0 m, i: 22,0 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg | Do 60 m |
| Smart light | Tak |
| Ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 fps (3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1080p, 720p) |
| 60 hz: 24 fps (3840×2160), 30 fps (3200×1800, 2688×1520, 1080p, 720p) | |
| Podstrumień | 50 hz: 25 fps (720p, 640×480, 640×360) |
| 60 hz: 30 fps (720p, 640×480, 640×360) | |
| Trzeci strumień | 10 fps (50/60 hz) przy 1080p, 720p, 640×480, 640×360 |
| Kompresja | H.265/h.264/h.264+/h.265+/mjpeg (zależnie od strumienia) |
| Bitrate | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profile h.264 | Baseline, main, high |
| Profil h.265 | Main |
| Bitrate control | Cbr/vbr |
| Svc | H.264 i h.265 |
| Roi | 1 obszar dla strumienia głównego i podrzędnego |
| Audio | |
| Kompresja | G.711, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Bitrate | 8–320 kb/s (zależnie od kodeka) |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8/16/32/48 khz |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, http/https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp/rtsp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, udp, bonjour, tls/ssl, pppoe, snmp, websocket, srtp, sftp |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s/t/g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32; role: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, 802.1X, znak wodny, filtr ip, tls 1.1/1.2/1.3, log audytu, itp. |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka | Plug-in (tj.10, tj.11), chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Parametry | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, balans bieli |
| Dzień/noc | Auto, dzień, noc, harmonogram |
| Poprawa jakości | Blc, hlc, 3D dnr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr | 120 db |
| Maski prywatności | 4 strefy |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Karta pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Audio | Wbudowany mikrofon (podwójny), 1 wejście liniowe, 1 wyjście liniowe (terminal 2-pin) |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia | |
| Podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątki |
| Smart event | Detekcja zmiany sceny |
| Powiązanie | Ftp/nas/karta, centrum nadzoru, e-mail, alarm, nagrywanie, przechwytywanie, ostrzeżenie dźwiękowe |
| Deep learning | |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Perymetria | Linia, intruz, wejście/wyjście z regionu (człowiek/pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (14,5 w), poe ieee 802.3at kl. 4 (max. 18 w) |
| Materiał | Metal (pokrywa, korpus, wspornik) |
| Wymiary | Ø140 × 333,8 mm |
| Opakowanie | 385 × 190 × 180 mm |
| Waga | 1520 g (z opak. ~2520 g) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c, wilg. ≤95% (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła, licznik pikseli, anti-banding |
| Języki | 33 (m.in. Pl, en, de, fr, ru, it, es, pt, zh, jp, tr) |
| Migające światło | Model /srb: czerwone i niebieskie, model /sl: białe |
| Certyfikaty | |
| Emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, ices-003, rcm, kc |
| Bezpieczeństwo | Iec 62368-1, en 62368-1, iec/en 60950-1 |
| Środowisko | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach 1907/2006 |
| Ochrona | IP67, IK10, nema 4X (antykorozja) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.