Kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs(2.8-12mm)(ef)
kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs(2.8-12mm)(ef), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2686G2H-IZS(2.8-12mm)(eF)
Kod kreskowy: 6936422134044
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2686G2H-izs(2.8-12mm)(ef)
Najważniejsze cechy:
- wysoka jakość obrazu dzięki rozdzielczości 8 mp
- Doskonała jakość obrazu przy słabym oświetleniu dzięki technologii darkfighter
- Wyraźny obraz przy silnym świetle tylnym dzięki technologii wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Nacisk na klasyfikację ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy dla łatwej instalacji i monitorowania
- Wodoodporność i pyłoszczelność (IP67) oraz odporność na akty wandalizmu (IK10)
Specyfikacja techniczna:
| Matryca | 1/1.8'' progressive scan cmos |
| Rozdzielczość | 3840 × 2160 (8 mp) |
| Czułość | 0,0008 lux (kolor, F1.2, agc on); 0 lux (ir) |
| Obiektyw | Motorzoom 2,8–12 mm, F1.2 |
| Kąt widzenia | Poziomo: 112,3°–41,2°; pionowo: 58,1°–23,1°; d: 137,4°–47,3° |
| Oświetlacz ir | Ir led, smart ir |
| Zasięg ir | Do 60 m |
| Kompresja | H.265/h.265+/h.264/h.264+/mjpeg |
| Funkcje inteligentne | Acusense (klasyfikacja ludzi i pojazdów), ochrona perymetryczna |
| Interfejs sieciowy | Rj-45 10/100 mbps |
| Pamięć lokalna | Microsd/sdxc do 512 gb |
| Zasilanie | 12 v dc ±25% / poe (802.3at, klasa 4) |
| Pobór mocy | Maks. 14,5 w (dc), 18 w (poe) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Odporność mechaniczna | IK10 |
| Temperatura pracy | -30 °c do +60 °c |
| Wymiary | Ok. 334 × 140 mm |
| Masa | Ok. 1,5 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.