Kamera ip hikvision ds-2cd2683g2-lizs2u/sl 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2683g2-lizs2u/sl 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2683G2-LIZS2U/SL 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422131241
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2683G2-LIZS2U/sl 2.8-12mm pl
Hikvision aktywne odstraszanie zastosowanie — segment smb (małe i średnie firmy)
Dla firm z sektora smb kamery z aktywnym odstraszaniem to bardzo praktyczne rozwiązanie:
- Umożliwiają ochronę obiektów bez obecności ochrony fizycznej,
- Zapewniają natychmiastową reakcję na intruza — światło i sygnał dźwiękowy mogą zniechęcić do działania zanim dojdzie do zdarzenia,
- Dzięki detekcji ludzi i pojazdów system wysyła Powiadomienia w czasie rzeczywistym, co skraca czas reakcji właściciela lub służb ochrony,
- Zmniejszają liczbę fałszywych alarmów — system „wie”, kiedy to realne zagrożenie (człowiek/pojazd), a kiedy np. Liście na wietrze czy zwierzę.
Kamerę z aktywnym odstraszaniem można zastosować np. W: magazynach, firmowych parkingach, stacjach załadunkowych, firmowych halach, zapleczu sklepu, siedzibie firmy — czyli tam, gdzie potrzebna jest ochrona bez stałej obecności personelu.
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 luksa przy (F1.6, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–360°, przechylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 4 mm |
| Pole widzenia | Poziome: 84°, pionowe: 45°, po przekątnej: 100° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości | 1,5 m – ∞ |
| Dori (dla 4 mm) | D: 78 m, o: 31 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 80 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| 60 hz: 30 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) | |
| Podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| 60 hz: 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) | |
| Trzeci strumień | 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) — obsługiwany w niektórych ustawieniach |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+, mjpeg (dla podstrumienia) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, główny, wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kodowanie svc | H.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i podrzędnego |
| Przycinanie celu | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 (administrator, operator, użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Hasła, https, tls 1.1/1.2/1.3, filtrowanie ip, wsse, dziennik audytu |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr, szyfrowanie kart i detekcja stanu |
| Przeglądarka | Ie 11 (plugin), chrome/firefox/edge/safari (bezwtyczkowo) |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów | Tak |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ustawienia obrazu | Tryb obracania |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 8 programowalnych masek wielokątnych |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1× rj-45 10M/100M (samoadaptacyjny) |
| Slot na kartę | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Reset | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak (modele -2U: podwójny mikrofon matrycowy) |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/nas/karta, centrum monitoringu, e-mail, nagrywanie, snapshot |
| Funkcje deep learning | |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, wtargnięcie (człowiek/pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 0,83 a (max 10 w), poe ieee 802.3af klasa 3 (max 11 w) |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | 88,7 × 93,1 × 286,7 mm |
| Wymiary opakowania | 386 × 156 × 155 mm |
| Waga | Około 1150 g |
| Waga z opakowaniem | Około 1640 g |
| Warunki pracy | -30°c – 60°c, wilgotność ≤95% (bez kondensacji) |
| Warunki przechowywania | -30°c – 60°c, wilgotność ≤95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Zatwierdzenie | |
| Emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, rcm, ic, kc |
| Bezpieczeństwo | Iec 62368-1:2014+A11, en 62368-1:2014/A11:2017, bis, loa |
| Środowisko | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach 1907/2006 |
| Ochrona | IP67 (iec 60529-2013) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.