Kamera ip hikvision ds-2cd2683g2-lizs2u 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2683g2-lizs2u 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2683G2-LIZS2U 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422132057
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2683G2-LIZS2U 2.8-12mm pl
Najważniejsze cechy:
8 mp acusense smart hybrid light zmiennoogniskowa kamera sieciowa typu bullet z napędem silnikowym
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 mp
- Acusense: klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zintegrowane światła podczerwone i białe, 4 dodatkowe tryby oświetlenia
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
Przeznaczenie
Kamera hikvision ds-2CD2683G2-LIZS2U(2.8-12mm) z wydajnym algorytmem kompresji obrazu h.265 / h.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4MPx. Możliwość zasilania poe, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–355°, pochylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8–12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8–12 mm, horyzontalnie 106,5°–30,2°, pionowo 55,7°–17°, diagonalnie 128,5°–34,7° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori | D: 88,3–289,7 m; o: 35–114,9 m; r: 17,7–57,9 m; i: 8,8–29,0 m |
| Zasięg oświetlacza | Do 60 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (3840 × 2160); 25 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (3840 × 2160); 30 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień (50 hz) | 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień (60 hz) | 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień (50 hz) | 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień (60 hz) | 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, główny, wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały region dla głównego i podrzędnego |
| Przycinanie celu | Tak |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711); 16 kb/s (g.722.1); 16 kb/s (g.726); 32–160 kb/s (MP2L2); 8–320 kb/s (MP3); 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8/16/32/48 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 (3 role: admin, operator, user) |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, tls 1.1/1.2/1.3, ip filtering, logi audytu, uwierzytelnianie http/https, wsse |
| Klienty | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr, szyfrowanie kart, detekcja stanu |
| Przeglądarki | IE11 (plug-in); chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ (bezwtyczkowo) |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Tryb obracania | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 8 programowalnych wielokątnych |
| Interfejs ethernet | 1 × rj-45 10/100M |
| Audio interfejs | Mikrofon wbudowany (podwójny); 1 × wejście liniowe; 1 × wyjście liniowe |
| Slot kart pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązania zdarzeń | Ftp/nas/karta, powiadomienia, e-mail, wyjście alarmowe, nagrywanie, snapshot |
| Zabezpieczenie perymetryczne (ai) | Przekroczenie linii, wtargnięcie (człowiek/pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (13 w); poe ieee 802.3at klasa 4 (15 w) |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | 332,8 × 97,9 × 94,2 mm |
| Wymiary opakowania | 385 × 190 × 180 mm |
| Waga | 1531 g (z opakowaniem ~2000 g) |
| Warunki przechowywania | -30 °c – 60 °c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | -30 °c – 60 °c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Certyfikaty emc | Ce-emc, en 55032, en 50130-4, en 61000-3-2/3, rcm, ices-003, kc KN32/35 |
| Certyfikaty bezpieczeństwa | Cb iec 62368-1, ce-lvd, bis, loa |
| Certyfikaty środowiskowe | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67, IK10 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.