Kamera ip hikvision ds-2cd2667g3-lizs2uy/sl(2.8-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2667g3-lizs2uy/sl(2.8-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2667G3-LIZS2UY/SL(2.8-12mm)
Kod kreskowy: 6936422121150
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2667G3-LIZS2UY/sl(2.8-12mm)
Przeznaczenie
Inteligentna hybrydowa kamera sieciowa typu bullet o rozdzielczości 6 mp, wyposażona w zmiennoogniskowy silnik colorvu i najnowszą technologię hikai-isp, zaprojektowana do całodobowego monitoringu obiektów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Kamera jest idealna do zastosowań wymagających wysokiej jakości kolorowego obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych oraz zaawansowanej analizy wideo, w tym klasyfikacji osób i pojazdów.
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" skanowanie programowanie cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,001 luksa przy (F1,2, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: od 0° do 360°, przechylenie: od 0° do 90°, rotacja: od 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 do 12 mm, pole widzenia w poziomie 112,3° do 41,2°, pole widzenia w pionie 58,1° do 23,1°, pole widzenia po przekątnej 137,4° do 47,3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori | Wide d: 74,3 m, o: 29,5 m, r: 14,9 m, i: 7,4 m; tele: d: 183,3 m, o: 72,8 m, r: 36,7 m, i: 18,3 m |
| Światło wspomagające | Światło białe, ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 60 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 25 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720), 60 hz: 30 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360), 60 hz: 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360), 60 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265/h.264/h.264+/h.265+, podstrumień h.265/h.264/mjpeg, trzeci strumień h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 192 kb/s (MP2L2)/8 do 320 kb/s (MP3)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil t, profil g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników, do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), znak wodny, filtr adresów ip, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla http/https, wsse i uwierzytelnianie szyfrowane dla open network video interface, rtp/rtsp przez https, ustawienia limitu czasu kontroli, dziennik audytu bezpieczeństwa, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), automatyczne uzupełnianie sieci (anr) |
| Klienci | Vms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Bezwtyczkowy podgląd na żywo: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+; usługi lokalne: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+ |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, korekcja zniekształceń, redukcja mgły |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr | 130 db |
| Stabilizacja obrazu | Eis |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany głośnik | Maks. Pobór mocy 2 w, maks. Poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 120 db |
| Wbudowany mikrofon | Podwójny mikrofon matrycowy |
| Audio | 1 wejście (liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wejścia: 3,3 vpp, impedancja wejścia: 4,7 kω, typ interfejsu: non-equilibrium; 1 wyjście (wyjście liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wyjściowa: 3,3 vpp, impedancja wyjściowa: 100 ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Alarm | 2 wejścia, 2 wyjścia (maks. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Smart event | Detekcja nagłej zmiany sceny |
| Powiązania | Przesyłanie do ftp/nas/karty pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania, wysyłanie wiadomości e-mail, ostrzeżenie dźwiękowe, wyzwalanie wyjścia alarmowego, miganie światła stroboskopowego |
| Funkcja deep learning | Przechwytywanie twarzy |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, detekcja intruza, wejście do regionu, wyjście z regionu |
| Obsługa alarmów | Wyzwalanie alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1,21 a, maks. 14,5 w, dwużyłowy blok zacisków, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3at, klasa 4, maks. 18 w |
| Materiał | Pokrywa przednia: metal, korpus: metal, wspornik: metal |
| Wymiary | Ø140 mm × 333,8 mm (Ø5,51" × 13,14") |
| Wymiary opakowania | 386 mm × 190 mm × 180 mm (15,2" × 7,5" × 7,1") |
| Waga | 1555 g (3,4 lb) |
| Waga z opakowaniem | 2366 g (5,2 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Języki | 33 języki: angielski, rosyjski, estoński, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, duński, szwedzki, norweski, fiński, chorwacki, słoweński, serbski, turecki, koreański, chiński tradycyjny, tajski, wietnamski, japoński, łotewski, litewski, portugalski (brazylia), ukraiński |
| Migające światło | Model /srb: czerwone i niebieskie światło; /sl model: światło białe |
| Zatwierdzenia | Emc ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Ul: ul 62368-1; cb: iec 62368-1: 2014+A11; ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013, IK10: iec 62262:2002 |
| Ochrona przed korozją | Nema 4X (nema 250-2018) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.