Kamera ip hikvision ds-2cd2666g2h-izs(2.8-12mm)(ef)
kamera ip hikvision ds-2cd2666g2h-izs(2.8-12mm)(ef), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2666G2H-IZS(2.8-12mm)(eF)
Kod kreskowy: 6936422134150
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2666G2H-izs(2.8-12mm)(ef)
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" skanowanie programowanie cmos library |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 library |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), czarno-biały: 0 lux z włączonym ir library |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s library |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir library |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, przechylenie: 0° do 90°, rotacja: 0° do 360° library |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm library |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 do 12 mm, fov poziomo 112,3°–41,2°, pionowo 58,1°–23,1°, po przekątnej 137,4°–47,3° library |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane library |
| Typ przesłony | Stała library |
| Przysłona | F1.2 library |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ library |
| Dori – wide | D: 74,3 m, o: 29,5 m, r: 14,9 m, i: 7,4 m library |
| Dori – tele | D: 183,3 m, o: 72,8 m, r: 36,7 m, i: 18,3 m library |
| Światło wspomagające | Ir library |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 60 m library |
| Smart supplement light | Tak library |
| Długość fali ir | 850 nm library |
| Strumień główny 50 hz | 20 kl./s (3200 × 1800); 25 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) library |
| Strumień główny 60 hz | 20 kl./s (3200 × 1800); 30 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) library |
| Podstrumień 50 hz | 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) library |
| Podstrumień 60 hz | 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) library |
| Trzeci strumień 50 hz | 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) library |
| Trzeci strumień 60 hz | 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) library |
| Obsługa trzeciego strumienia | Trzeci strumień obsługiwany w niektórych ustawieniach library |
| Kompresja wideo – główny strumień | H.265/h.264/h.264+/h.265+ library |
| Kompresja wideo – podstrumień | H.265/h.264/mjpeg library |
| Kompresja wideo – trzeci strumień | H.265/h.264 (obsługiwany w niektórych ustawieniach) library |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s library |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki library |
| Typ h.265 | Profil główny library |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr library |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 library |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i podstrumienia library |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc library |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw) / 16 kb/s (g.722.1) / 16 kb/s (g.726) / 32–192 kb/s (MP2L2) / 8–320 kb/s (MP3) / 16–64 kb/s (aac-lc) library |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz library |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak library |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp library |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów library |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników; 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik library |
| Zabezpieczenia | Hasło, skomplikowane hasło, https, 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), znak wodny, filtr ip, uwierzytelnianie http/https, wsse, onvif auth, rtp/rtsp przez https, limit czasu, dziennik audytu, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (mac) library |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr library |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect, hik-central library |
| Przeglądarka – plug‑in | Wymagany plug-in do podglądu: tj.10, tj.11 library |
| Przeglądarka – podgląd bez wtyczek | Chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ library |
| Przeglądarka – usługi lokalne | Chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ library |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak library |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli – regulacja przez klienta lub przeglądarkę library |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram library |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr library |
| Snr | ≥ 52 db library |
| Wdr | 120 db library |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski library |
| Interfejs ethernet | 1 × rj-45 10M/100M, port samoadaptacyjny library |
| Slot na kartę pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb (wbudowane gniazdo) library |
| Interfejs audio | 1 wejście liniowe (two-core terminal, max 3,3 vpp, 4,7 kω, non-equilibrium); 1 wyjście liniowe (two-core terminal, max 3,3 vpp, 100 ω, non-equilibrium) library |
| Interfejs alarmowy | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) library |
| Przycisk reset | Tak library |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (z filtrem człowiek/pojazd), wyjątki library |
| Smart event | Detekcja nagłej zmiany sceny library |
| Powiązanie zdarzeń | Ftp/nas/karta, powiadomienie centrum, e-mail, wyjście alarmowe, nagrywanie, przechwytywanie, ostrzeżenie dźwiękowe library |
| Przechwytywanie twarzy | Tak library |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, intruz, wejście/wyjście z regionu, filtr człowiek/pojazd library |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1,21 a, maks. 14,5 w, dwużyłowy blok zacisków, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3at, klasa 4, maks. 18 w library |
| Materiał obudowy | Pokrywa przednia: metal, korpus: metal, wspornik: metal library |
| Wymiary | Ø140 mm × 333,8 mm (Ø5,5" × 13,1") library |
| Wymiary opakowania | 385 mm × 190 mm × 180 mm (15.2" × 7.5" × 7.1") library |
| Waga netto | Około 1520 g (3.4 lb) library |
| Waga brutto | Około 2530 g (5,6 lb) library |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c; wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) library |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c; wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) library |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding library |
| Języki | 33 języki (w tym polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański itd.) library |
| Certyfikaty emc | Ce-emc, ices-003, rcm, kc (zgodnie z wymienionymi normami) library |
| Certyfikaty bezpieczeństwa | Cb: iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017; loa: iec/en 60950-1 library |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; reach: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 library |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013; IK10: iec 62262:2002 library |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.