Kamera ip hikvision ds-2cd2046g3-iz2uy(2.8/4mm)/black
kamera ip hikvision ds-2cd2046g3-iz2uy(2.8/4mm)/black, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2046G3-IZ2UY(2.8/4mm)/BLACK
Kod kreskowy: 6936422162795
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2046G3-IZ2UY(2.8/4mm)/black
Najważniejsze cechy
- 4-megapikselowa sieciowa kamera tubowa acusense z motorowym obiektywem zmiennoogniskowym
- Obiektyw 2,8/4 mm w jednej konstrukcji, typu point varifocal
- Konstrukcja odporna na korozję (nema 4X) – zwiększona niezawodność
- Doskonała praca przy słabym oświetleniu dzięki technologii Powered by darkfighter
- Krystalicznie czysty dźwięk dzięki Dwóm mikrofonom matrycowym (arrayed dual-mic)
- Klasyfikacja osób i pojazdów oparta na algorytmach Deep learning
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2046G3-IZ2UY (2.8/4 mm) black |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.001 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Obrót 0–360°, pochylenie 0–90°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Varifocal, motor-zoom, 2.8–4 mm |
| Pole widzenia 2.8 mm | H: 99.3°, v: 54.8°, d: 120.2° |
| Pole widzenia 4 mm | H: 80.0°, v: 44.1°, d: 94.0° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości 2.8 mm | 1.1 m – ∞ |
| Głębia ostrości 4 mm | 1.3 m – ∞ |
| Dori 2.8 mm | D: 66.6 m, o: 26.4 m, r: 13.3 m, i: 6.7 m |
| Dori 4 mm | D: 79.2 m, o: 31.4 m, r: 15.8 m, i: 7.9 m |
| Typ oświetlacza | Ir |
| Zasięg oświetlacza | Do 40 m |
| Smart ir | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 25 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny 60 hz | 30 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień 50 hz | 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień 50 hz | 10 kl./s (1080p, 720p, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień 60 hz | 10 kl./s (1080p, 720p, 640×480, 640×360) |
| Kompresja – główny | H.265/h.264/h.264+/h.265+ |
| Kompresja – podstrumień | H.265/h.264/mjpeg |
| Kompresja – trzeci | H.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kbps – 8 mbps |
| Profil h.264 | Baseline / main / high |
| Profil h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Svc | Tak (h.264 / h.265) |
| Roi | 1 stały obszar |
| Typ audio | Mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64/16/16 kb/s… (zgodnie z danymi) |
| Próbkowanie audio | 8 / 16 / 32 / 48 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http(s), ftp, dhcp, dns, ddns, rtp/rtsp/rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, tls 1.1–1.3, pppoe, snmp, websocket |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/g, isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 (admin/operator/użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, filtr ip, log audytu |
| Slot na kartę | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Interfejs ethernet | 1×rj-45 10/100M |
| Reset | Tak |
| Wbudowany mikrofon | 2 mikrofony |
| Wbudowany głośnik | 2 w, 110 db (10 cm) |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Smart event | Wykrycie zmiany sceny |
| Powiązania zdarzeń | Ftp, nas, karta sd, e-mail, nagrywanie, zdjęcia |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Ochrona perymetryczna | Linia, intruz, wejście/wyjście ze strefy |
| Typy celów ai | Człowiek i pojazd |
| Zasilanie dc | 12 vdc ±25%, 0.5 a, max. 6 w |
| Poe | Ieee 802.3af klasa 3, max. 7.5 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø74.4 × 176.3 mm |
| Waga | Ok. 515 g |
| Temp. Pracy | −30°c do 60°c |
| Wilgotność | ≤95%, bez kondensacji |
| Języki | 33 języki, w tym polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła, licznik pikseli, anti-banding |
| Ochrona | IP67 |
| Certyfikaty emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014 itd. |
| Certyfikaty bezpieczeństwa | Iec 62368-1, en 62368-1 |
| Certyfikaty środowiskowe | Ce-rohs, weee, reach |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.