Kamera ip hikvision ds-2cd2046g2h-iu 2.8mm ef pl
kamera ip hikvision ds-2cd2046g2h-iu 2.8mm ef pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2046G2H-IU 2.8mm EF PL
Kod kreskowy: 6936422132538
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2046G2H-iu 2.8mm ef pl
Najważniejsze cechy:
4 mp zasilana przez darkfighter stacjonarna mini kamera sieciowa tubowa
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii powered-by-darkfighter
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów w oparciu o technologię głębokiego uczenie się
- Wbudowany mikrofon do automatycznej ochrony w czasie rzeczywistym(-u)
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2046G2H-iu (2.8 mm) |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.001 lux @ (F1.0, agc on), czarno-biały: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: od 0° do 360°, przechylenie: od 0° do 90°, rotacja: od 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 100,2°, pole widzenia w pionie 54,7°, pole widzenia po przekątnej 119,7° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2,8 mm: 1,9 m do ∞ |
| Dori | 2,8 mm: d: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720); 60 hz: 30 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 hz: 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265/h.264/h.265+/h.264+; podstrumień h.265/h.264/mjpeg; trzeci strumień h.265/h.264 *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy/profil główny/profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i strumienia podrzędnego |
| Typ audio-u | Mono sound |
| Kompresja audio -u | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio-u | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 do 192 kbps (MP2L2)/8 do 320 kbps (MP3)/16 do 64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio-u | 8 khz/16 khz/32 khz/44.1 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska-u | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, arp, websocket, websockets |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Open network video interface (profile s, profile g, profile t), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników. 3 poziomy użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, filtr adresów ip, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone dla http/https, tls 1.1/1.2, wsse i uwierzytelnianie skrócone dla open network video interface |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), automatyczne uzupełnianie sieci (anr). Wraz z wysokiej klasy kartą pamięci hikvision obsługiwane jest szyfrowanie kart pamięci i detekcja stanu. |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: ie 10, ie 11; bezwtyczkowy podgląd na żywo: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli regulowany przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę internetową |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatycznie, harmonogram |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon-u | Tak |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Smart event | Detekcja nagłej zmiany sceny |
| Powiązanie | Prześlij na nas / kartę pamięci / ftp, powiadom centrum monitoringu, wyzwalaj nagrywanie, wyzwalaj przechwytywanie, wyślij e-mail |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, detekcja intruza, wejście do regionu, wyjście z regionu; obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,45 a, maks. 5,5 w, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 7 w |
| Materiał | Pokrywa przednia: metal, korpus: metal, wspornik: metal |
| Wymiary | Ø74,4 mm × 179,2 mm (Ø2,9" × 7,1") |
| Wymiary opakowania | 234 mm × 120 mm × 117 mm (9,2" × 4,7" × 4,6") |
| Waga | Około 525 g (1,2 lb) |
| Waga z opakowaniem | Około 750 g (1.7 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Zatwierdzenie - emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Zatwierdzenie - bezpieczeństwo | Ul: ul 62368-1, cb: iec 62368-1: 2014+A11, ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Zatwierdzenie - środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.