Kamera ip hikvision ds-2cd2046g2h-i2u/sl 2.8mm ef pl
kamera ip hikvision ds-2cd2046g2h-i2u/sl 2.8mm ef pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2046G2H-I2U/SL 2.8mm EF PL
Kod kreskowy: 6936422132576
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2046G2H-I2U/sl 2.8mm ef pl
Hikvision aktywne odstraszanie — zastosowanie dom prywatny / posesja
Równie dobrze kamery z aktywnym odstraszaniem sprawdzają się w ochronie posesji domowej:
- Mogą zniechęcić włamywacza już przy próbie wejścia na teren,
- Alarm dźwiękowy + migające światło to sygnał dla intruza, że obiekt jest monitorowany, co znacząco podnosi poziom odstraszania,
- Detekcja człowieka/pojazdu pozwala uniknąć fałszywych alarmów (np. Zwierzę, listy na wietrze),
- Powiadomienie na smartfon pozwala właścicielowi natychmiast sprawdzić co się dzieje — nawet gdy jest poza domem,
- Możliwość dwukierunkowej komunikacji audio (mikrofon + głośnik) pozwala na reagowanie lub ostrzeżenie intruza.
To idealne rozwiązanie dla domów, ogrodów, podjazdów, garaży, małych posesji — tam, gdzie priorytetem jest szybka reakcja i odstraszenie..
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0,001 lux (F1.0, agc on); czarno-biały: 0 lux z ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–360°, przechylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Ogniskowa i pole widzenia (2.8 mm) | 100° (poziomo), 55° (pionowo), 120° (po przekątnej) |
| Ogniskowa i pole widzenia (4 mm) | 81° (poziomo), 45° (pionowo), 95° (po przekątnej) |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości (2.8 mm) | 1,9 m – ∞ |
| Dori (2.8 mm) | D: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 25 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny (60 hz) | 30 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień (50 hz) | 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień (60 hz) | 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień (50 hz) | 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień (60 hz) | 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.265+/h.264+/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline, main, high |
| Profil h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Svc / roi | Tak / 1 region |
| Kompresja audio | G.711, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Typ audio | Mono |
| Bitrate audio | 8–320 kb/s (zależnie od formatu) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 / 16 / 32 / 48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s, t, g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy/host | Do 32 użytkowników (administrator, operator, użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Https, 802.1X, znak wodny, tls 1.1–1.3, filtr ip, log audytu |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr |
| Klienty | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Chrome, firefox, edge (bez wtyczek) |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, nasycenie, balans bieli, tryb korytarzowy |
| Tryb dzień/noc | Dzień / noc / automatyczny / harmonogram |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, odmrażanie |
| Maska prywatności | 4 wielokątne strefy |
| Interfejs ethernet | 1 × rj-45 10/100 m, samoadaptacyjny |
| Slot na kartę pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 2 mikrofony |
| Wbudowany głośnik | 2 w, 110 db @10 cm |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (ai: człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Smart event | Zmiana sceny, powiadomienie e-mail, dźwięk, światło, ftp/nas |
| Funkcja deep learning | Przechwytywanie twarzy, perymetria (linie, regiony) |
| Zasilanie | 12 v dc ±25%, max 12 w / poe (802.3at, klasa 4), max 16 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø74,4 × 176,3 mm |
| Wymiary opakowania | 234 × 120 × 117 mm |
| Waga | 515 g (bez opakowania), 840 g (z opakowaniem) |
| Warunki przechowywania | –30 °c do +60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | –30 °c do +60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Język interfejsu | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Migające światło | /srb – czerwone/niebieskie; /sl – białe |
| Bezpieczeństwo (certyfikaty) | Ul, cb, ce-lvd |
| Środowisko (normy) | Ce-rohs, weee, reach |
| Emc | Ce-emc, rcm, ic, kc |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.