Kamera ip hikvision ds-2cd2043g2-li(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2043g2-li(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2043G2-LI(2.8mm)
Kod kreskowy: 6942160463216
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2043G2-li(2.8mm)
Najważniejsze cechy:
4 mp acusense smart hybrid light stałopozycyjna kamera sieciowa tubowa
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Acusense: klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zintegrowane światła podczerwone i białe, 4 dodatkowe tryby oświetlenia
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2043G2-li (2.8mm) |
| Marka | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 luksa przy (F1,6, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–360°, przechylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: 104°(h), 57°(v), 122°(d) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 1.4 m–∞ |
| Dori | 2.8 mm: d:63 m, o:25 m, r:12 m, i:6 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50Hz: 25 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720); 60Hz: 30 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień | 50Hz: 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360); 60Hz: 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień | 50/60Hz: 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360); *obsługiwany w niektórych trybach |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, główny, wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały region dla głównego i podrzędnego strumienia |
| Przycinanie celu | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s/g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, TLS1.1/1.2/1.3, filtr ip, dziennik audytu, wsse, uwierzytelnianie http/https |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr, szyfrowanie i detekcja stanu karty pamięci hikvision |
| Przeglądarka | IE11 (plugin), chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ (bez pluginów) |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ustawienia obrazu | Tryb obracania |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 8 programowalnych masek wielokątnych |
| Ethernet | 1 rj-45 10M/100M |
| Slot kart pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia | Wykrywanie ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp, nas, karta pamięci, e-mail, nagrywanie, przechwytywanie |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, wtargnięcie (człowiek i pojazd) |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (max 6 w) lub poe IEEE802.3af (max 7.5 w) |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø74,4 × 176,3 mm (Ø2,93" × 6,94") |
| Wymiary opakowania | 234 × 120 × 117 mm (9,21" × 4,72" × 4,61") |
| Waga | 515 g (1,1 lb) |
| Waga z opakowaniem | 760 g (1,7 lb) |
| Warunki przechowywania | -30°c do 60°c, ≤95% rh |
| Warunki pracy | -30°c do 60°c, ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, flash log, reset hasła, licznik pikseli, anti-banding |
| Emc | Ce-emc en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, rcm as/nzs cispr 32:2015, ices-003 issue 7, kc KN32/KN35:2015 |
| Bezpieczeństwo | Cb iec 62368-1:2014+A11, ce-lvd en 62368-1:2014/A11:2017, bis IS13252(1):2010/IEC60950-1:2005, loa iec/EN60950-1 |
| Środowisko | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach (ec)1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.