Kamera ip hikvision ds-2cd1t67g3-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1t67g3-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1T67G3-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422183639
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1T67G3-liu(2.8mm)
Przeznaczenie
- 6 mp kamera sieciowa tubowa colorvu 3.0 (obiektyw stałoogniskowy)
- Hikai-isp – zaawansowane przetwarzanie obrazu zapewniające skuteczną redukcję szumów
- Bardzo wyraźny, kolorowy obraz 24/7 dzięki technologii colorvu 3.0
- Detekcja ruchu 3.0 – zwiększona dokładność klasyfikacji ludzi i pojazdów
- Smart hybrid light – integracja oświetlacza ir i światła białego, 3 tryby doświetlenia
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Hikvision aktywne odstraszanie — zastosowanie dom prywatny / posesja
Równie dobrze kamery z aktywnym odstraszaniem sprawdzają się w ochronie posesji domowej:
- Mogą zniechęcić włamywacza już przy próbie wejścia na teren,
- Alarm dźwiękowy + migające światło to sygnał dla intruza, że obiekt jest monitorowany, co znacząco podnosi poziom odstraszania,
- Detekcja człowieka/pojazdu pozwala uniknąć fałszywych alarmów (np. Zwierzę, listy na wietrze),
- Powiadomienie na smartfon pozwala właścicielowi natychmiast sprawdzić co się dzieje — nawet gdy jest poza domem,
- Możliwość dwukierunkowej komunikacji audio (mikrofon + głośnik) pozwala na reagowanie lub ostrzeżenie intruza.
To idealne rozwiązanie dla domów, ogrodów, podjazdów, garaży, małych posesji — tam, gdzie priorytetem jest szybka reakcja i odstraszenie..
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1T67G3-liu(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.0005 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie kąta | Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 180°, rotate: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | |
| 2.8 mm | Poziome pole widzenia 109°, pionowe pole widzenia 60°, pole widzenia po przekątnej 130° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | |
| 2.8 mm | 1.9 m do ∞ |
| Dori | |
| 2.8 mm | D: 68 m, o: 27 m, r: 13 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ światła wspomagającego | Ir, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 50 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | |
| 50 hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | |
| 50 hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264, strumień pomocniczy: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego i pomocniczego |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc/MP3 |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 160 kb/s (MP2L2)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, IPv4, IPv6, igmp, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil g, profil t), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; 3 poziomy użytkowników: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i uwierzytelnianie skrótowe dla onvif, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: ie 10, ie 11; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulacja przez oprogramowanie lub przeglądarkę |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 RJ45 10/100 m, port samoadaptacyjny |
| Pamięć | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośnik | Brak |
| Przycisk reset | Brak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, karta pamięci, nagrywanie, powiadomienia, e-mail, snapshot |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, poe ieee 802.3af |
| Materiał | Przód: metal, obudowa: plastik, uchwyt: metal |
| Wymiary | 81 mm × 83.7 mm × 211 mm |
| Wymiary opakowania | 260 mm × 125 mm × 125 mm |
| Waga | Ok. 440 g – 520 g (zależnie od wersji) |
| Waga z opakowaniem | Ok. 580 g – 650 g |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c, wilgotność do 95% |
| Język | Angielski, ukraiński |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła e-mail, ochrona hasłem, anti-ba |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.