Kamera ip hikvision ds-2cd1t47g3-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1t47g3-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1T47G3-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422173548
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1T47G3-liu(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- Redukcja szumów hikai-isp dla doskonałego efektu redukcji szumów
- Obraz w kolorze 24/7
- Super wyraźny, całodobowy kolorowy obraz dzięki technologii colorvu 3.0
- Motion detection 3.0, dokładniejsza klasyfikacja osób i pojazdów
- Doświetlanie smart hybrid light: integracja ir i światła białego do 50m, 3 tryby doświetlania
- Odporna na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1T47G3-liu(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0005 lux @ (F1.0, agc on),0 lux with light |
| Czas migawki | 1 s to 1/100,000 s |
| Dzień / noc | Ir cut filter |
| Regulacja kąta | Pan: 0° to 360°,tilt: 0° to 180°,rotate: 0° to 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Fixed focal lens, 2.8 mm |
| Ogniskowa i fov | 2.8 mm, horizontal fov 101.5°, vertical fov 54.6°, diagonal fov 122.1° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Fixed |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 1.7 m to ∞ |
| Dori | |
| Dori | 2.8 mm, d: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ doświetlenia | Ir,white light |
| Zasięg doświetlenia | Up to 50 m |
| Inteligentne doświetlenie | Yes |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: |
| 25 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| 60 hz: | |
| 24 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Strumień pomocniczy | 50 hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | |
| Kompresja wideo | Main stream: h.265+/h.265/h.264+/h.264, sub-stream: h.265/h.264/mjpeg |
| Przepływność wideo | 32 kbps to 16 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile,main profile,high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola przepływności | Cbr,vbr |
| Region zainteresowania (roi) | 1 fixed region for main stream and sub-stream |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | H.264 and h.265 encoding |
| Audio | |
| Typ audio | Mono sound |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc/MP3 |
| Przepływność audio | 64 kbps (g.711)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 to 160 kbps (MP2L2)/16 to 64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtracja szumów środowiskowych | Yes |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, IPv4, IPv6, igmp, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Up to 6 channels |
| Api | Onvif (profile s, profile g),isapi,sdk |
| Zabezpieczenia | Password protection, complicated password, watermark, basic and digest authentication for http, wsse and digest authentication for open network video interface, security audit log, host authentication (mac address) |
| Użytkownik/host | Up to 32 users |
| 3 user levels: administrator, operator, and user | |
| Klient | Ivms-4200;hik-connect |
| Przeglądarka www | Plug-in free live view: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+, safari 11 |
| Local service: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ | |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Przełączanie dzień/noc | Day,night,auto,schedule |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc,hlc,3D dnr |
| Maski prywatności | 4 programmable rectangular privacy masks |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 RJ45 10 m/100 m self-adaptive ethernet port |
| Pamięć wbudowana | Brak gniazda |
| Wbudowany mikrofon | Yes,1 built-in microphone |
| Wbudowany głośnik | Brak |
| Przycisk reset | Brak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Powiązania | Upload to ftp,notify surveillance center,send email,trigger recording,trigger capture |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0.54 a, max. 6.5 w, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, poe: ieee 802.3af, class 3, max. 7.8 w, |
| Materiał | Front cover: metal, body: plastic, bracket: metal |
| Wymiary | 83.7 mm × 81 mm × 201.9 mm (3.3" × 3.2" × 8.0") |
| Wymiary opakowania | 260 mm × 125 mm × 125 mm (10.2" × 5.0" × 5.0") |
| Waga | Approx. 390 g (0.9 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Approx. 570 g (1.3 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c to 60 °c (-22 °f to 140 °f). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Warunki uruchomienia i pracy | -30 °c to 60 °c (-22 °f to 140 °f). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Język | English, russian, ukrainian, arabic, spanish, french, portuguese, turkish, polish, german |
| Funkcje ogólne | Heartbeat,mirror,flash log,password reset via email,password protection,anti-banding |
| Światło sygnalizacyjne | -liu、-liuf:na |
| -liu(f)/sl:white light | |
| -liu(f)/srb:red and blue light | |
| Zatwierdzenia | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11, |
| Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 | |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/eu, |
| Weee: 2012/19/eu, | |
| Reach: regulation (ec) no 1907/2006 | |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.