Kamera ip hikvision ds-2cd1t47g2h-liuf/sl 4mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1t47g2h-liuf/sl 4mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1T47G2H-LIUF/SL 4mm PL
Kod kreskowy: 6936422114879
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1T47G2H-liuf/sl 4mm pl
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,001 luksa przy (F1,0, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 355°, pochylenie: 0° do 180°, obrót: 0° do 355° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 lub 4mm opcjonalnie |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 96°, pole widzenia w pionie 52°, pole widzenia po przekątnej 114° |
| 4 mm, pole widzenia w poziomie 80°, pole widzenia w pionie 43°, pole widzenia po przekątnej 93° | |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| 2.8 mm | D: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| 4 mm | D: 77 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 50 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 20 fps (2560 × 1440) |
| 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Strumień główny 60 hz | 20 fps (2560 × 1440) |
| 24 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Podstrumień 50 hz | 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień 60 hz | 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265+/h.265/h.264+/h.264 |
| Podstrumień: h.265/h.264/mjpeg | |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 160 kb/s (MP2L2)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, IPv4, IPv6, igmp, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil g, profil t), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik | |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i uwierzytelnianie skrótowe dla open network video interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in: tj. 10, tj. 11 |
| Usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ | |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | 1 wbudowany głośnik |
| Maks. Pobór mocy 1,5 w, maks. Poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 95 db | |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (osoby i pojazdy)), alarm sabotażu wideo, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na kartę pamięci, przesyłanie na ftp, wyzwalanie nagrywania, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie przechwytywania |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,74 a, maks. 8,8 w, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 10,6 w | |
| Materiał | Pokrywa przednia: metal, korpus: plastik, wspornik: plastik |
| Wymiary | 81 mm × 83,7 mm × 211 mm (3,17" × 3,29" × 8,31") |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,91" × 5,91" × 5,55") |
| Waga | Około 480 g (1,1 lb) |
| Waga z opakowaniem | W przybliżeniu 720 g (1.6 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, resetowanie hasła przez e-mail, ochrona hasłem, anti-banding |
| Migające światło | Model /srb: czerwone i niebieskie światło |
| /sl model: światło białe | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11 |
| Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 | |
| Bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1: 2005 | |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue |
| Weee: 2012/19/ue | |
| Zasięg: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 | |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.