Kamera ip hikvision ds-2cd1a43g0-izu (2.8mm-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1a43g0-izu (2.8mm-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1A43G0-IZU
Kod kreskowy: 6931847157852
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1A43G0-izu (2.8mm-12mm)
Najważniejsze cechy:
– przetwornik: 1/3″ 4 mp progressive scan cmos
– rozdzielczość: 2560×1440
– kamera Tubowa ptz
– kompresja: H.265+/ h.265/ h.264+/ h.264/ mjpeg
– obiektyw: 2.8-12mm / F1.6
– ilość pikseli: 4 mp
– czułość: 0.007 lux/F1.6 (agc on), 0 lux (z ir)
– oprogramowanie: hik-connect, ivms-4200, hik-central
– ir led (zasięg 50 m)
– awb, agc, blc, 3D dnr, wdr 120dB
– wbudowany mikrofon
– obudowa: IP66
– zasilanie: 12V dc lub Poe 802.3af
– gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja:
| Przetwornik obrazu | 1/3″ z progressive scan cmos 4 mp |
| Czułość | 0.007 lux @(F1.6, agc on), |
| Prędkość migawki | 1/3 s do 1/100, 000 s |
| Dzień & noc | Filtr ir |
| Zakres rotacji | Obrót: -100° do 100°, pochylenie: -20° do 45° |
| Funkcje obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, maski prywatności (4 maski) |
| Ogniskowa/kąt | Obiektyw zmiennoogniskowy 2,8 do 12 mm |
| Mocowanie obiektywu | Ø 14 |
| Zasięg ir | Do 50 m |
| Kompresja | H.265+/ h.265/ h.264+/ h.264/ mjpeg |
| Pogląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Region zainteresowania | Obsługa jednego regionu dla strumienia głównego |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, ddns, http, https, rtp, rtsp, ntp, upnp, igmp, IPv6, udp, qos, bonjour, ftp, 802.1x, smtp |
| Video bit rate | 32 kbps do 8 mbps |
| Audio | Dźwięk mono |
| Redukcja szumów | Tak |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Audio bit rate | 64 kbps (g.711 ulaw)/64 kbps (g.711 alaw)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 to 160 kbps (MP2L2)/16 to 64 kbps (aac-lc) |
| Port ethernet | 1 samodostosowujący się port ethernet RJ45 10 m/100 m |
| Przechowywanie | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc, do 256 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ustawienia obrazu | Mirror, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli regulowane przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarka internetowa |
| Temperatura pracy | -30 °c do 60 °c, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Pobór mocy | 12 v dc ± 25%, 0,91 a, maks. 11 w, wtyk koncentryczny |
| Poe: 802.3af, klasa 3, 36 v do 57 v, 0,34 a do 0,21 a, max. 12,5 w | |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Materiał obudowy | Metal i plastik |
| Wymiary | 197.1 mm × 105 mm × 225.4 mm |
| Waga | 900 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.