Kamera ip hikvision ds-2cd1643g2-lizu 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1643g2-lizu 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1643G2-LIZU 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6942160472775
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1643G2-lizu 2.8-12mm pl
Najważniejsze cechy:
Zmiennoogniskowa kamera sieciowa tubowa 4 mp z podwójnym oświetleniem md 2.0
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu do 50 metrów
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd)
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Przykładowe zastosowanie
Kamera Hikvision ds-2CD1643G2-lizu idealnie sprawdzi się w miejscach wymagających całodobowego monitoringu o wysokiej skuteczności:
- Stacje paliw,
- Parkingi i garaże podziemne,
- Hale magazynowe i przemysłowe,
- Place załadunkowe,
- Obiekty użyteczności publicznej.
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1643G2-lizu (2.8-12mm) |
| Marka | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: od 0° do 360°, przechylenie: od 0° do 90°, rotacja: od 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 do 12 mm, hfov 96.7° do 29.7°, vfov 51.7° do 16.7°, dfov 114.3° do 34° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori | D: 64,0–198,0 m, o: 25,4–78,6 m, r: 12,8–39,6 m, i: 6,4–19,8 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 50 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (2560 × 1440); 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (2560 × 1440); 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień (50 hz) | 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień (60 hz) | 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32–160 kb/s (MP2L2)/16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Otwarty sieciowy interfejs wideo (profil s, profil g, profil t), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i uwierzytelnianie skrótowe dla onvif, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Plug-in: tj. 10, tj. 11; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulacja z poziomu oprogramowania lub przeglądarki |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Audio -s (wejście/wyjście) | 1× line in (max 3,3 vpp, 4,7 kω), 1× line out (max 3,3 vpp, 100 ω), interfejs: non-equilibrium |
| Alarm -s | 1 wejście, 1 wyjście (maks. 12 vdc, 30 ma) |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (z rozróżnianiem człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/karta pamięci, powiadomienie centrum, e-mail, wyzwalanie nagrywania i przechwytywania, alarm (-s) |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,9 a, maks. 11 w, Ø5,5 mm; poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 12,9 w |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | Ø105 mm × 252 mm (Ø4,13" × 9,92") |
| Wymiary opakowania | 315 mm × 137 mm × 141 mm (12,40" × 5,39" × 5,55") |
| Waga | Około 585 g (1,3 lb) |
| Waga z opakowaniem | Około 910 g (2,0 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, resetowanie hasła przez e-mail, ochrona hasłem, anti-banding |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, rcm: as/nzs cispr 32 2015, ic: ices-003: issue 7 |
| Bezpieczeństwo | Ul: ul 62368-1, cb: iec 62368-1: 2014+A11, ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017, bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1: 2005 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue, weee: 2012/19/ue, reach: (ec) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.