Kamera ip hikvision ds-2cd1367g3-liuf/sl(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1367g3-liuf/sl(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1367G3-LIUF/SL(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422192495
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1367G3-liuf/sl(2.8mm)
Przeznaczenie
• 6 mp sieciowa kamera turret colorvu 3.0 ze stałoogniskowym obiektywem
• hikai-isp zapewniający doskonałą redukcję szumów
• bardzo wyraźny, kolorowy obraz przez całą dobę dzięki technologii colorvu 3.0
• motion detection 3.0 z dokładniejszą klasyfikacją osób i pojazdów
• smart hybrid light integrujący oświetlacz ir i światło białe, 3 tryby doświetlenia
• /sl: zapewnienie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu dwukierunkowemu audio oraz alarmowi ze światłem stroboskopowym
• obbsługa pamięci lokalnej do 512 gb (gniazdo karty sd)
• odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1367G3-liuf/sl(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0005 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux z oświetlaczem |
| Czas migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 75°, rotate: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: poziome fov 109°, pionowe fov 60°, przekątna fov 130° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 1.9 m do ∞ |
| Dori | 2.8 mm: d: 68 m, o: 27 m, r: 13 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ oświetlacza | Ir, światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Inteligentne doświetlenie | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 hz: 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Strumień pomocniczy | 50 hz: 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz: 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264, strumień pomocniczy: h.265/h.264/mjpeg |
| Przepływność wideo | 32 kbps do 16 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Sterowanie przepływnością | Cbr, vbr |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego i pomocniczego |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711 / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / aac-lc |
| Przepływność audio | 64 kbps (g.711) / 16 kbps (g.722.1) / 16 kbps (g.726) / 32 do 160 kbps (MP2L2) / 16 do 64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz / 16 khz |
| Filtracja szumów otoczenia | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, IPv4, IPv6, igmp, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile g, profile t), isapi, sdk |
| Użytkownicy/host | Do 32 użytkowników |
| 3 poziomy użytkowników: administrator, operator, użytkownik | |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, uwierzytelnianie basic i digest dla http, wsse i digest dla onvif, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Podgląd na żywo z wtyczką: ie 10, ie 11 |
| Usługa lokalna: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ | |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb obracania, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulowane przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę |
| Przełączanie dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Ulepszenie obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski prywatności w kształcie wielokąta |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 port ethernet RJ45 10 m/100 m z automatyczną adaptacją |
| Pamięć lokalna | Wbudowane gniazdo karty pamięci, obsługa microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Maks. Pobór mocy 2 w, maks. Poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 101 db |
| Audio | Na |
| Alarm | Na |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (obsługa wyzwalania alarmu dla określonych typów celów: osoba i pojazd), alarm sabotażu wideo, wyjątek |
| Powiązane działania | Zapis na kartę pamięci, przesłanie na ftp, uruchomienie nagrywania, powiadomienie centrum monitoringu, wysłanie e-maila, wykonanie zdjęcia |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0.57 a, maks. 6.84 w, złącze zasilania Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją, poe ieee 802.3af class 3, maks. 8.3 w |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | Ø110 mm × 102.7 mm |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm |
| Masa | Ok. 425 g |
| Masa z opakowaniem | Ok. 615 g |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki uruchomienia i pracy | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Język | Angielski, rosyjski, ukraiński, arabski, hiszpański, francuski, portugalski, turecki, polski, niemiecki |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, log flash, reset hasła przez e-mail, ochrona hasłem, anti-banding |
| Światło błyskowe | Światło białe |
| Certyfikaty | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1:2014+A11 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/eu, weee: 2012/19/eu, reach: regulation (ec) no 1907/2006 |
| Stopień ochrony | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.