Kamera ip hikvision ds-2cd1363g2-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1363g2-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1363G2-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6942160426532
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1363G2-liu(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- Stałoobrotowa kamera sieciowa kopułkowa smart hybrid light 6MP
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wydajna technologia kompresji h.265+
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1363G2-liu 2.8mm |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | 0.005 lux (kolor, F1.6, agc on), 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia | Obrót 0–360°, pochylenie 0–75°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| 2.8 mm – pole widzenia | 105° (h) / 55° (v) / 127° (d) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori 2.8 mm | D: 76 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Światło wspomagające | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny 60 hz | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień 50 hz | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja główna | H.265+/h.265/h.264+/h.264 |
| Kompresja podstrumienia | H.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline, main, high |
| Typ h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 region |
| Typ audio | Mono |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8/16 khz |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64/64/16/16–160/16–64 kb/s |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasło, znak wodny, mac auth, http basic/digest, wsse |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/t/g (-f), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników (admin/operator/user) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka (plugin) | Tj.10, tj.11 |
| Przeglądarka (lokalne) | Chrome 57+, firefox 52+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Tryb dzień/noc | Auto / dzień / noc / harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, gain, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 wielokątne maski |
| Interfejs ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/karta (-f), e-mail, nagrywanie (-f), snapshot |
| Zasilanie dc | 12 vdc ±25%, 0.41 a, max 5 w |
| Zasilanie poe | Ieee 802.3af, klasa 3, max 6.5 w |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 mm × 93 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | 340 g |
| Waga z opakowaniem | 560 g |
| Temp. Pracy | -30°c do 60°c |
| Wilgotność | ≤95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, hasła, reset hasła e-mail |
| Emc | En 55032:2015, en 61000-3-2:2019, en 50130-4 itd. |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, cb, ce-lvd, bis |
| Środowisko | Rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.