Kamera ip hikvision ds-2cd1347g2h-liuf/sl 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1347g2h-liuf/sl 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1347G2H-LIUF/SL 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6936422114848
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1347G2H-liuf/sl 2.8mm pl
Najważniejsze cechy:
- Kamera sieciowa colorvu 4 mp ze stałopozycyjną kopułkowa smart hybrid light
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Kolorowy obraz 24/7
- Pomoc w wykrywaniu osób i pojazdów
- Smart hybrid light: zaawansowana technologia z dalekim zasięgiem
- Zapewnia bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu dwukierunkowemu alarmowi dźwiękowemu i stroboskopowemu
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd)
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1347G2H-liuf/sl 2.8mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,001 luksa (F1,0, agc on), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień / noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót 0–360°, pochylenie 0–75°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Pole widzenia 2.8 mm | Hfov 96°, vfov 52°, dfov 114° |
| Pole widzenia 4 mm | Hfov 80°, vfov 43°, dfov 93° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Dori 2.8 mm | D: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Światło wspomagające | Ir + białe światło |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Główny strumień 50 hz | 20 fps (2560×1440), 25 fps (1080p, 720p) |
| Główny strumień 60 hz | 20 fps (2560×1440), 24 fps (1080p, 720p) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (720p, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 24 fps (720p, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264; mjpeg (sub) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline, main, high |
| Profil h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 obszar dla strumienia głównego |
| Skalowalne kodowanie (svc) | H.264 / h.265 |
| Audio – typ | Mono |
| Kompresja audio | G.711 / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711), 16 kb/s (g.722.1/g.726), 32–160 kb/s (MP2L2), 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, IPv4/IPv6, igmp, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s/g/t), isapi, sdk |
| Użytkownicy | Do 32; role: admin / operator / użytkownik |
| Zabezpieczenia | Znak wodny, złożone hasło, uwierzytelnianie http, wsse, audyt bezpieczeństwa, mac binding |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki | Plug-in: tj.10, tj.11 / bez plug-in: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Ustawienia obrazu | Korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, gain, balans bieli |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień / noc / auto / harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 wielokątne maski |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot na kartę | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak, 2 w, 101 db @10 cm |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, karta, nagrywanie, e-mail, zdjęcie, centrum nadzoru |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,55 a, max 6,6 w |
| Poe | Ieee 802.3af klasa 3, max 8,0 w |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 × 102,7 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | ~400 g |
| Waga z opakowaniem | ~646 g |
| Warunki pracy | -30°c do 60°c, rh ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki przechowywania | -30°c do 60°c, rh ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, anti-banding |
| Migające światło | /srb: czerwono-niebieskie, /sl: białe |
| Emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014 itd. |
| Bezpieczeństwo | Iec/en 62368-1 |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.