Kamera ip hikvision ds-2cd1343g2-liuf/sl 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1343g2-liuf/sl 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1343G2-LIUF/SL 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6936422114824
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1343G2-liuf/sl 2.8mm pl
Najważniejsze cechy:
- Stałoobrotowa kamera sieciowa smart hybrid light 4 mp
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Smart smart hybrid light: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1343G2-liuf/sl 2.8mm |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 75°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 98°, pole widzenia w pionie 54°, pole widzenia po przekątnej 114° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori | |
| Dori | 2.8 mm, d: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 20 fps (2560 × 1440), 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720); 60 hz: 20 fps (2560 × 1440), 24 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265+/h.265/h.264+/h.264, podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 192 kb/s (MP2L2)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Sieć | |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i uwierzytelnianie skrótowe dla open network video interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Otwarty sieciowy interfejs wideo (profil s, profil t, profil g), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv4, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Role użytkowników | Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Klienci | Vms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: tj. 10, tj. 11; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Maska prywatności | 4 programowalne prostokątne maski prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Maks. Pobór mocy 1,5 w, maks. Poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 95 db |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na ftp/kartę pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania, ostrzeżenie dźwiękowe, migające światło |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,66 a, maks. 8 w, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 9,5 w |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | Ø110 mm × 102,7 mm (Ø4,33" × 4,04") |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5.9" × 5.9" × 5.6") |
| Waga | Około 340 g (0,7 lb) |
| Waga z opakowaniem | W przybliżeniu 560 g (1.2 lb..) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, resetowanie hasła przez e-mail |
| Migające światło | Tak |
| Zatwierdzenie | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; rcm: as/nzs cispr 32 2015; ic: ices-003: issue 7 |
| Bezpieczeństwo | Ul: ul 62368-1; cb: iec 62368-1: 2014+A11; ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017; bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1: 2005 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; zasięg: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.