Kamera ip hikvision ds-2cd1323g2-liu 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1323g2-liu 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1323G2-LIU 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6942160472652
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1323G2-liu 2.8mm pl
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1323G2-liu 2.8mm |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on); b/w: 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia | Obrót 0–360°, pochylenie 0–75°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Fov 2.8 mm | 103° (poziomo), 56° (pion), 121° (przekątna) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori 2.8 mm | D: 45 m, o: 18 m, r: 9 m, i: 4 m |
| Światło wspomagające | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 25 kl./s (1080p, 720p) |
| Strumień główny 60 hz | 30 kl./s (1080p, 720p) |
| Podstrumień 50 hz | 25 kl./s (640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 30 kl./s (640×480, 640×360) |
| Kompresja główna | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 |
| Kompresja podstrumienia | H.265 / h.264 / mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| H.264 profile | Baseline / main / high |
| H.265 profile | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Roi | 1 stały obszar |
| Typ audio | Mono |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz |
| Kompresja audio | G.711ulaw, g.711alaw, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, aac-lc |
| Bitrate audio | 64/64/16/16 kbps; 32–160 kbps (MP2L2); 16–64 kbps (aac-lc) |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, złożone hasło, watermark, http basic/digest, wsse digest, mac auth |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s/t/g – g tylko w modelach -f), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv4/IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników: admin / operator / użytkownik |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki | TJ10, TJ11; chrome 57+, firefox 52+ |
| Wdr | Cyfrowy wdr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Przełącznik dzień/noc | Auto / dzień / noc / harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, saturacja, jasność, kontrast, ostrość, gain, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 maski wielokątne |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot na kartę | Microsd/sdhc/sdxc do 512 gb (w modelach -f) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Reset | Tak (modele -f) |
| Zdarzenia | Ruch (human/vehicle), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, karta (-f), e-mail, centrum nadzoru, nagrywanie (-f), snapshot |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 0.4 a, max 5 w |
| Poe | Ieee 802.3af, klasa 3, max 6.5 w |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 × 89.2 mm |
| Waga | 340 g |
| Waga z opakowaniem | 560 g |
| Temp. Pracy | -30°c do 60°c |
| Warunki przechowywania | -30°c do 60°c, ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset hasła przez e-mail |
| Emc | Fcc, ce-emc en 55032, 61000-3-2/3-3, en 50130-4 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, cb iec 62368-1, ce-lvd |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.